Експерти “на пальцях” пояснили переваги реформ в енергетиці

Представники аналітичного центру DiXi Group презентували брошуру "Чому Енергетичне Співтовариство важливе для мене?". Через інфографіку і прості факти експерти виклали усі переваги так званого ...

енергетика

Громадський Простір

Представники аналітичного центру DiXi Group презентували брошуру “Чому Енергетичне Співтовариство важливе для мене?”. Через інфографіку і прості факти експерти виклали усі переваги так званого Третього енергетичного пакету ЄС для пересічних українців.

Брошура розділена на кілька глав за галузями: “Газ”, “Електроенергія”, “Довкілля” тощо. Кожен розділ закінчується відповідями на просте питання “Що це дасть?”.

“Робота над книжкою тривала близько шести місяців”, розказала менеджер проектів DiXi Group з європейської інтеграції Анастасія Єрмакова. “Перед нами стояла нелегка задача – розказати про складне у простій формі. Мені здається, це нам вдалося. Я випробувала цю брошуру на своїх близьких. Раніше, розповідаючи їм про енергетичні реформи, я не зустрічала розуміння, та після прочитання ними нашої книжки все змінилося”.

За словами президента DiXi Group Олени Павленко, доносити інформацію про реформи до населення – така ж важлива справа, як і самі реформи. “Якщо люди не розуміють, як і чому змінюється сектор, вони не зможуть контролювати владу, і ними можна буде легко маніпулювати. Для України, в якій досі багато популізму, це особливо актуально”, зазначила президент DiXi Group.

Публікація брошури відбулася в рамках проекту, що здійснюється DiXi Group спільно з Ресурсно-аналітичним центром “Суспільство і довкілля” за фінансової підтримки Європейського Союзу. 

Для довідок: Третій енергетичний пакет ЄС – комплекс правил, прийнятих в 2009 році. Вони спрямовані на посилення конкуренції та прозорості ринків газу та електроенергії. Для України стали обов’язковими до виконання з 2011 року.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Яким чином громада може вже зараз узгодити свою Стратегію розвитку з цілями Політики згуртованості ЄС?

Чи може наразі територіальна громада ухвалювати стратегію свого розвитку на більш тривалий період, ніж до 2027 року?

Бюджет громадських ініціатив. Фінансування та процедури громадського голосування

Комунікація і молодіжна політика – недооцінені чи невидимі?

Як повідомити дитині про смерть близької людини?

Територіальний маркетинг території як чинник підвищення конкурентоспроможності громади