DiXi Group підготував посібник для ЗМІ з розслідувань у сфері енергетики

Аналітичний центр DiXi Group підготував методичну брошуру для журналістів “Розслідування у сфері енергетики: як перетворити ідею на аргументований текст“. Розслідування оборудок у сфері енергетики є ...

etapy

Оксана Рябчун

Аналітичний центр DiXi Group підготував методичну брошуру для журналістів “Розслідування у сфері енергетики: як перетворити ідею на аргументований текст“. 

Розслідування оборудок у сфері енергетики є однією з найбільш актуальних тем для журналістів-розслідувачів, при тому, що відчувається брак посібників у енергетичній тематиці. Підготовлена колективом авторів методична брошура допомагає зрозуміти, як зробити це більш фахово саме – з чого починати розслідування, як правильно будувати стратегію, шукати інформацію у різних типах джерел, перевіряти отримані дані і зводити зібрану інформацію у цікаве, багатогранне та насичене деталями розслідування.

У посібнику покроково розглянуті основні етапи і стратегія розслідування: від пошуку теми і формулювання гіпотези, аналізу інформації та перевірки гіпотези до написання самого розслідування.

etapy

Також наведені приклади розслідувань різних медіа, які зможуть наштовхнути на нові теми та слугувати орієнтиром у тому, як варто презентувати інформацію. Для допомоги у роботі над розслідуваннями додатково наведені переліки онлайн-ресурсів та публічних джерел інформації у сфері енергетики.

Незалежне зовнішнє рецензування виконане в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Публікацію підготовлено в рамках проєкту USAID «Прозорість енергетичного сектору», який виконує ГО «ДІКСІ ГРУП». За зміст інформації несе виключну відповідальність ГО «ДІКСІ ГРУП», він не обов’язково відображає погляди USAID або Уряду Сполучених Штатів.

Скачати – Брошура “Розслідування у сфері енергетики”


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Посібник «Огляд програм ЄС, доступних для заявників з України»

Чому місцева влада повинна підтримувати сільський розвиток: законодавство та практики Євросоюзу

Не петицією єдиною! Розбираємо найкращі варіанти для допомоги громадським активістам

Для чого потрібно впроваджувати і як впроваджувати політики та процедури в неприбутковій організації?

Комунальне майно: як тягар утримання перетворити на дохід для бюджету громади?

Дослідження про участь жінок з інвалідністю та матерів дітей з інвалідністю в ініціативах громадянського суспільства в умовах широкомасштабної війни в Україні