Cудоустрій в Україні. Версія 2.1

12 липня цього року Верховна Рада прийняла Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з прийняттям Закону України "Про Вищий антикорупційний суд" ...

Без названия

Фундація DEJURE

12 липня цього року Верховна Рада прийняла Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” у зв’язку з прийняттям Закону України “Про Вищий антикорупційний суд” (Закон). Не зважаючи на назву цього Закону, за давньою парламентською традицією в його тексті міститься ряд інших норм, які жодним чином не стосуються створення Антикорупційного суду (ВАС). 

Серед таких – норми, що ліквідують законодавчі прогалини у регулюванні конкурсів на суддівські посади, вносять точкові зміни в ці процедури, та навіть такі, що передбачають створення нового органу у системі правосуддя. Про найголовніші зміни розповідає юрист Фундації DEJURE Андрій Химчук. 

За посиланням, ви дізнаєтеся:

  • В яких судах вирішуватиметься доля Мартиненка, Насірова, та інших обвинувачених у топ-корупції?
  • Чому суддя Печерського райсуду Києва Віктор Кицюк, якого вирішили не призначати довічно ще рік тому, все ще суддя із зарплатою?
  • Коли суди отримають постійну охорону та хто її забезпечуватиме?


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

"Дещо спільне. Щирі світлини про міжрелігійну дружбу": видання про толератність та діалог

Буклет «Спільними зусиллями подолати епідемію туберкульозу – завдання медичних установ, органів державної влади, місцевого самоврядування і громад»

«Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС» за грудень 2018 року

Увага! Нова соціальна податкова пільга!

Якщо Вами нехтують, зверніться сюди!

Матеріали Четвертої національної конференції «Соціальна анімація для розвитку культури та громад»