24 вправи для захисту від мови ненависті

Побачив світ український варіант посібника Ради Європи з протидії мові ненависті через освіту з прав людини «Закладинки» (англ. – Bookmarks). Переклад був ініційований та здійснений молодими ...

Додано:
Julia

24 вправи для захисту від мови ненависті

Julia

Побачив світ український варіант посібника Ради Європи з протидії мові ненависті через освіту з прав людини «Закладинки» (англ. – Bookmarks). Переклад був ініційований та здійснений молодими активістами Кампанії з протидії мові ненависті  в Україні.

Посібник є джерелом інформації про засади Загальноєвропейської  Кампанії з протидії мові ненависті та збіркою освітніх вправ. Права людини, свобода вираження поглядів, протидія расизму й дискримінації, кіберзалякування, приватність і безпека, Інтернет-грамотність, участь і демократія – це тематики, які висвітлені в книзі.

Посібник буде корисним для освітян, які працюють як у формальній,так і в неформальній сфері і хочуть розкривати поняття мови ненависті онлайн через призму прав людини. Посібник розрахований на роботу з молоддю від 13 до 18 років, але може бути адаптований і для інших вікових груп.

Це видання надруковано за підтримки Спільної програми Європейського союзу та Ради Європи “Зміцнення інформаційного суспільства в Україні”.

Посібник можна переглянути онлайн  та  замовити паперову версію, надіславши запит.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Чим досвід Японії в управлінні відходами актуальний для України

Промотувати українську спадщину: які ідеї представили фахівці культурного сектору

«Розширення можливостей жінок у бізнесі»: історія Марії Дворської

Впровадження гендерних підходів на робочому місці дозволяє жінкам впливати на розвиток компанії

Як розвивати громадянське суспільство під час війни

Виклики і можливості розвитку сфери культури та соціальної згуртованості у Тернопільській області