Юрист(ка) з питань соціального житла

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CO CF SSS

Vacancy-вакансія-dfrfycsz7
Юрист(ка) з питань соціального житла

Оголошення про тендерну закупівлю на укладання угоди про надання послуг юриста_ки з питань соціального житла

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» (БО «БФ «ССС») оголошує про тендерну закупівлю на укладання угоди про надання послуг юриста_ки з питань соціального житла за проєктом, що реалізується за фінансової підтримки Агенства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН)

Дата оголошення про тендер: 22 лютого 2024 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 06 березня 2024 року

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 06 березня 2024 року, розгляду не підлягатимуть.

Деталізація обов’язків, які надає підрядник:

 1. Моніторинг місцевих житлових програм для ВПО та постраждалого населення.
 2. Розробка рекомендацій, пропозицій та плану адвокації.
 3. Адвокація рекомендацій, створення програм або розширення нових, встановлення критеріїв, черг, систем, підвищення обізнаності серед населення.
 4. Пошук та аналіз інформації, юридичний аналіз чинного законодавства та моніторинг прийнятих рішень ОМС в сфері житлових програм.
 5. Юридична підтримка роботи проекту.
 6. Участь у публічних заходах організації.
 7. Надання юридичних висновків (для внутрішнього користування та зовнішньої комунікації).
 8. Виконання інших завдань, пов’язаних з юридичною сферою проектів організації.

Вимоги до кваліфікації підрядника:

 1. Вища юридична освіта та релевантний досвід роботи з підготовки аналітичних документів. 
 2. Вільно володіють українською мовою, знання англійської мови вітається. 
 3. Досвід роботи в органах місцевого самоврядування, органах виконавчої влади чи в громадському секторі від 2 років буде перевагою.

Умови:

Між БО «БФ «ССС» та підрядником буде підписано угоду про надання послуг, в якій буде детально викладено умови співпраці.

Вимоги до підрядника – учасника тендеру:

 1. Обов’язкова реєстрація фізичною особою-підприємцем 3 групи, без ПДВ.
 2. Наявність відповідних КВЕДів.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Резюме.

У разі відсутності реєстрації фізичної особи-підприємця, учасник надає організатору наступні документи:

 1. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (вказавши в п4., що “Готовий/а зареєструвати ФОП”);
 2. Резюме.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Прийнятна вартість послуг.

Відбір підрядника буде здійснюватися на основі професійного досвіду кандидатів та їхньої компетенції, що відповідають вимогам, наведеним вище.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 06 березня 2024 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою “Відкриті торги: послуги юриста_ки з питань соціального житла за проєктом, що реалізується за фінансової підтримки Агенства ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН)”, на адресу: [email protected].

Тендерна процедура:

 • Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.
 • До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.
 • Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.
 • Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника.
 • Очікується, що співбесіди з підрядниками, які увійдуть до списку після первісного відбору, будуть проводитися особисто або за допомогою Teams/Zoom. Відповідь електронною поштою після остаточного туру співбесід отримають тільки ті підрядники, які пройшли відбір. Також відібрані підрядники, будуть сповіщені через електронну пошту, протягом 3 днів після кінцевого терміну подання тендерних пропозицій. Результати тендеру будуть розміщені на сайті БО “БФ “ССС” https://sss-ua.org/.
 • Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.

Додаткові застереження:

 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.
 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Індивідуальний підхід та рівні можливості

БО «БФ «ССС» застосовує індивідуальний підхід та поважає права людини у всіх сферах її діяльності. БО «БФ «ССС» прагне створювати умови праці, що відповідають принципам гендерної рівності та культурно-особистісного різноманіття персоналу. Підрядники повинні поважати рівні права осіб та прагнути створити атмосферу, в якій відмінності людей підтримують та цінують.

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою:

[email protected] до 06 березня 2024 року.


Останні публікації цього розділу:

Старший/а проєктний/а менеджер/ка: Містобудування до Команди підтримки відновлення та реформ при Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України

Молодший/а фахівець/чиня з соціально-правового захисту в сфері протидії гендерно-зумовленому насильству / Gender Based Violence Assistant

Координатор/ка з організації заходів

Асистент/ка з управління інформацією / Information Management Assistant (national position in Ukraine)

Фахівець/чиня з юридичного супроводу та консультування проєкту

Спеціаліст/ка з безпеки та логістики / Security and Logistics Officer (national position in Ukraine)