Юрист/ка мультисекторальної команди, м.Тернопіль

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Vacancy_dfrfycsz(9)
Юрист/ка мультисекторальної команди, м.Тернопіль

Благодійний фонд “Посмішка ЮА”, запрошує до співпраці в команду проекту “Міжсекторальна підтримка пріоритетних місць тимчасового поселення, надання індивідуальної підтримки найбільш вразливим категоріям населення та реалізація програми подолання освітніх втрат в Західній частині України” Юриста/ку мультисекторальної команди в м.Тернопіль, який/яка буде надавати послуги з:

  • надання юридичної консультації секторальним командам та бенефіціарам щодо правових зобов’язань , правових питань, пов’язаних з управлінням проектом та індивідуальними угодами;
  •  відстоювання права та правових потреб переміщеного населення в рамках організації та зовнішніми зацікавленими сторонами, забезпечення доступ до функціональних механізмів подання скарг та зворотного зв’язку, вирішення правових проблем та скарг бенефіціарів.

Локація: м.Тернопіль

 Вимоги до виконавців:

  • вища освіта ( перевага надається кандидатам/кам з освітою в сфері соціальної роботи, юриспруденції;
  • досвід роботи в сфері надання правової допомоги та ( або) досвід роботи у громадському секторі буде перевагою;
  •  досвід роботи в сфері надання соціальних послуг;
  • знання Конституції України, Конвенції про права людини, Конвенції Ради Європи про запобігання насильство стосовно жінок і домашньому насильству, законодавство з питань соціального захисту, соціальної роботи, торгівлі людьми, охорони дитинства, основ сімейного та житлового законодавства України;
  • нульова толерантність до будь-яких проявів насилля та дискримінації, дотримання етичних норм (Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі. Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації).

 Вид співпраці: Неповна зайнятість 

 Пропозиція має містити CV/ резюме + портфоліо ( при його наявності) , в якому вказано досвід, вказаний в вимогах.

Пропозиції необхідно надіслати до 15.04.2024 на електронну адресу posmis[email protected] з приміткою у темі листа “ Юриста/ка мультисекторальної команди  в м.Тернопіль”.

*Якщо протягом 10 днів (з моменту завершення терміну подачі резюме) ми не зв’яжемось з Вами — це означає, що вказані в резюме знання та досвід не відповідають вимогам. В такому випадку ми зможемо повернутись до вашої кандидатури при появі релевантних вашому досвіду вакансій.

**Надсилаючи резюме, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних.


Останні публікації цього розділу:

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) шукає Старшого/-у менеджера/-ку відділу субгрантів і контрактів

Organizational and Process Analyst/Аналітик/киня з процесів та організаціної побудови

Керівник/-ця департаменту субгрантів і контрактів

Офіс-менеджер/ка

Subgrants Officer / Фахівець/чиня із субгрантів

Провідний фахівець/чиня з планування, моніторингу, оцінки та звітності (PMER) в м. Київ