Юрист/ка мультисекторальної команди, м.Чернівці

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Vacancy_dfrfycsz(3) вакансія
Юрист/ка мультисекторальної команди, м.Чернівці

Благодійний фонд “Посмішка ЮА”, запрошує до співпраці в команду проекту “Міжсекторальна підтримка пріоритетних місць тимчасового поселення, надання індивідуальної підтримки найбільш вразливим категоріям населення та реалізація програми подолання освітніх втрат в Західній частині України” Юриста/ку мультисекторальної команди в м.Чернівці, який/яка буде надавати послуги з:

  • надання юридичної консультації секторальним командам та бенефіціарам щодо правових зобов’язань , правових питань, пов’язаних з управлінням проектом та індивідуальними угодами;
  •  відстоювання права та правових потреб переміщеного населення в рамках організації та зовнішніми зацікавленими сторонами, забезпечення доступ до функціональних механізмів подання скарг та зворотного зв’язку, вирішення правових проблем та скарг бенефіціарів.

Локація: м.Чернівці

 Вимоги до виконавців:

  • вища освіта ( перевага надається кандидатам/кам з освітою в сфері соціальної роботи, юриспруденції;
  • досвід роботи в сфері надання правової допомоги та ( або) досвід роботи у громадському секторі буде перевагою;
  •  досвід роботи в сфері надання соціальних послуг;
  • знання Конституції України, Конвенції про права людини, Конвенції Ради Європи про запобігання насильство стосовно жінок і домашньому насильству, законодавство з питань соціального захисту, соціальної роботи, торгівлі людьми, охорони дитинства, основ сімейного та житлового законодавства України;
  • нульова толерантність до будь-яких проявів насилля та дискримінації, дотримання етичних норм (Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі. Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації).

 Вид співпраці: Неповна зайнятість 

 Пропозиція має містити CV/ резюме + портфоліо ( при його наявності) , в якому вказано досвід, вказаний в вимогах.

Пропозиції необхідно надіслати до 15.04.2024 на електронну адресу posmis[email protected] з приміткою у темі листа “ Юриста/ка мультисекторальної команди  в м.Чернівці”.

*Якщо протягом 10 днів (з моменту завершення терміну подачі резюме) ми не зв’яжемось з Вами — це означає, що вказані в резюме знання та досвід не відповідають вимогам. В такому випадку ми зможемо повернутись до вашої кандидатури при появі релевантних вашому досвіду вакансій.

**Надсилаючи резюме, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних.


Останні публікації цього розділу:

Перекладач/ка в проєкт USAID «Сприяння доброчесності у публічному секторі»

Стажер/ка із закупівель та контрактів для роботи на літо

Стажер/ка з письменництва та журналістики для роботи на літо

Стажер/ка з соціальних мереж та комунікацій для роботи на літо

Стажер/ка з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки для роботи на літо

Старший/а менеджер/ка відділу субгрантів і контрактів