Юрист(ка)-адвокат(ка): тендер на надання послуг з супроводу стратегічних справ щодо людей, які вживають наркотики, та пацієнтів ЗПТ у суді

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Vacancy вакансія dfrfycsz
Юрист(ка)-адвокат(ка): тендер на надання послуг з супроводу стратегічних справ щодо людей, які вживають наркотики, та пацієнтів ЗПТ у суді

Увага! Тендер продовжуно! Благодійна організація «Благодійний фонд «Надія та Довіра» оголошує тендер на надання послуг з супроводу стратегічних справ щодо людей, які вживають наркотики, та пацієнтів ЗПТ у суді

Тендер проводиться в рамках Статутної діяльності Благодійної організації «Благодійний фонд «Надія та Довіра» (Організатор), метою якої є формування здорового суспільства, шляхом профілактики соціально-негативних явищ на території України.

Дата оголошення тендеру: 15 травня 2023 року.

  1. Мета та предмет тендеру: забезпечення супроводу стратегічних справ у суді та проведення аналізу вироків суду за 307 статтею Кримінального кодексу України “Незаконне виготовлення, виробництво, придбання, зберігання, перевезення чи збут наркотичних речовин…” в період війни та пандемії COVID-19. Участь у презентації результатів дослідження під час проведення круглого столу.

Базові завдання: 

  • Вивчення томів справи з точки зору виявлення допустимих та недопустимих доказів
  • Участь у допиті
  • Присутність під час вручення Клієнту Повідомлення про підозру
  • Участь у допиті або інших слідчих/розшукових діях
  • Участь у судовому засіданні

Предметом тендеру є тендерна пропозиція, форма та зміст якої має відповідати умовам, викладеним у цьому оголошенні.

  1. Кваліфікаційні вимоги до характеристик учасників тендеру:

До участі у тендері запрошуються юридичні особи та фізичні особи/фізичні особи – підприємці усіх форм власності, які відповідають наведеним кваліфікаційним вимогам:

  • Відповідна кваліфікація; 
  • Досвід проведення подібних робіт. 

Цінові пропозиції повинні супроводжуватись повним пакетом документів, які підтверджують правовий статус надавача послуг:

– фізична особа – підприємець (ФОП) на єдиному податку – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

– фізична особа – підприємець (ФОП) на загальній системі оподаткування – копії свідоцтва про державну реєстрацію (для зареєстрованих до 07.05.2011 року, якщо їм не було видано Виписку) або Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Учасників просимо надсилати пропозиції, що містять інформацію у вигляді рахунку (з підписом відповідальної особи та печаткою (якщо є).

  1. Визначення переможця тендеру:

Розгляд та відбір тендерних пропозицій буде проводиться тендерною комісією Організатора на власний розсуд, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань тендеру.

Інформацію про переможця тендеру, буде розміщено на сайті Фонду.

Кінцевий термін надання заявок –   05.08.2023

Адреса для подання заявок: м. Київ, вул. Будівельників 22/11, оф. 24, 1-й поверх. Подання сканкопії заявок Є ОБОВ’ЯЗКОВИМ на е-mail:  [email protected]

Контактна особа:   Оксана Яновська, тел.: +380504493409, [email protected]

Фонд «Надія та Довіра» не несе відповідальність за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (інформація про розгляд пропозицій, тендерна пропозиція, кошторис чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли чи надійшли з запізненням, були загублені чи пошкодженні, за роботу операторів зв’язку. Учасник тендеру несе відповідальність за достовірність наданої інформації.


Останні публікації цього розділу:

Асистент/ка проєктів

Фахівець/чиня з мінної небезпеки

Провідний/на фахівець/чиня з підготовки та ведення звітності за проєктами

Менеджер/ка з комунікацій та роботі з лідерами думок

Координатор/ка проєкту по F2F фандрейзингу

Фахівець/чиня з фінансів