Волонтери/ки для інтерактивної виставки Future of Work

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Odarka Kozak

Volonteri-Novina
Волонтери/ки для інтерактивної виставки Future of Work

Career Hub та Центр “Розвиток КСВ” запрошують молодих людей стати волонтерами/ками під час організації та проведення інтерактивної виставки “Future of Work”, яка відбудеться 22 липня – 1 серпня у Києві, а потім 9-19 вересня в Одесі.

Разом з бізнесом, молодими людьми та експертами/ками Центр “Розвиток КСВ” розробив потужне дослідження “Future of Work 2030: як підготуватись до змін в Україні”, яке розповідає про тренди майбутнього. Саме виставка Future of Work покликана пояснити ці тренди в практичному форматі. Мета виставки – допомогти молоді підготуватись до майбутнього, прокачати навички 2030, дізнатись про тренди галузей та через практичний цікавий формат уявити себе і своє робоче місце в майбутньому. 

На виставці будуть представлені стенди з цікавими фактами та інформацією про майбутнє роботи, інтерактивні пропозиції та експонати від компаній, яскраві інсталяції та мистецькі твори про майбутнє роботи. Також під час виставки буде лекторій із подіями та тренінгами для молоді та інших стейкхолдерів, а також постійно діюча локація з експертами/ками, що допоможуть з питаннями особистого плану кар’єрного розвитку.

Виставка Future of Work є першою та унікальною в Україні на цю тему, є безпечною та інклюзивною, відкритою та безкоштовною для всіх відвідувачів/ок. Виставка залучить та об’єднає молодь, батьків, освітні заклади, бізнес, державні органи, медіа та усіх зацікавлених у цій теми. 

Наразі ми шукаємо волонтерів/ок, які допоможуть нам в організації та проведенні, адже хочемо зробити виставку максимально цікавою та корисною. Переваги, які отримають волонтери/ки: 

  • Досвід проведення масштабних молодіжних подій, нові емоції, нові виклики та нові рішення.
  • Гнучкий графік, який можна поєднати з навчанням або частковою зайнятістю.
  • Сертифікат супергероя/їні виставки Future of Work
  • Рекомендаційний лист до омріяного роботодавця у разі активної та ефективної залученості під час виставки 
  • Мастермайнд-груп для всіх волонтерів на тему кар’єрного розвитку 
  • Доступ до заходів Career Hub та Центру “Розвиток КСВ”, а також до усіх подій самої виставки 
  • Нетворкінг – з іншими волонтерами/ками, командою організаторів, компаніями, митцями  та державними органами) 

Запрошуємо молодь заповнити форму до 15 червня включно. У разі питань, звертайтесь до Олександри Гондюл, координаторки напряму Future of Work – +380683564907, [email protected].

Виставку Future of Work реалізовують Career Hub і Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” в межах програми “Мріємо та діємо”. 


Останні публікації цього розділу:

DiXi Group оголошує конкурс на послуги з редагування матеріалів «Української енергетики»

Менеджер з операцій та закупівель, фінансовий менеджер та фонд-менеджер (Operations and Procurement Manager, Finance Manager and Fund Manager)

Вакансія: Program Coordinator (SHE's GREAT!)

GIZ шукає експерта/консультанта з кластерного розвитку

Юрист/ка у ЦЕДЕМ

Старший радник напрямку фінансування системи охорони здоров'я/Senior Health Financing Advisor