Волонтерські стажування у Німеччині, Італії, Туреччині та Грузії

Зафіксувати у Google календарі!


Global Volunteer
Волонтерські стажування у Німеччині, Італії, Туреччині та Грузії

Міжнародна організація AIESEC в рамках програми Global Volunteer пропонує молоді можливість волонтерського стажування в Німеччині, Італії, Туреччині та Грузії. 
Якщо ти мрієш про подорожі, хочеш пожити за кордоном, або зробити позитивні зміни в собі та інших людях, тоді ця пропозиція саме для тебе.

Мета стажування спрямована на розвиток особистих та професійних навичок молоді. Ти отримаєш можливість 6 тижнів пожити за кордоном, отримаєш досвід роботи з дітьми чи підлітками, досвід викладання іноземної мови та розвинеш свої навички роботи в міжнародному середовищі.

Вікові вимоги: від 18 до 30 років;
Рівень англійської мови: A2+;
Тривалість стажування: 6 тижнів;
Робочий час: мінімум 5 годин на день;
Проживання та харчування: проживання покривається, харчування в залежності від проекту.

Підтримка зі сторони AIESEC

Логістична підтримка – ми допомагаємо з усіма необхідними документами для отримання візи, надаємо інформацію про поїздку в місто стажування та інструкції про повернення додому по закінченню твого досвіду.

Чіткі посадові обов’язки – ми супроводжуємо тебе в перший робочий день, переконуємось що твоя робота, робочий час та тривалість стажування відповідає очікуванням.

Безпечні умови життя - страхування життя та здоров’я є обов’язковим для участі в стажуваннях AIESEC. Від нас ти отримаєш інформацію про умови проживання, основні витрати на проживання та інформацію про необхідний для стажування страховий поліс.

Досвід навчання – ми ставимо чіткі очікування, забезпечуємо підготовку та надаємо можливості для навчання до та під час стажування.

Процес подачі заявки:
  1. Реєстрація на сайті
  2. Консультація з представником організації AIESEC
  3. Пошук стажування
  4. Подача заявки на стажування
  5. Співбесіда з приймаючою країною
  6. Підготовка до стажування

Реєстрація проводиться на сайті http://aiesec.ua/go-gv/


Останні публікації цього розділу:

Вакансія Mаrket and Industry Development Leаd

Спеціаліст/-ка з координації проєктів у команду ГО «Смарт освіта»

Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини» оголошує конкурс на посаду HR-менеджера

Консультант з адвокації у рамках проекту «Комплексний підхід у подоланні наслідків епідемії COVID-19 у Полтавській області»

Консультант з моніторингу бюджетних витрат у рамках проекту «Комплексний підхід у подоланні наслідків епідемії COVID-19 у Полтавській області»

Провідний фахівець відділу моніторингу та оцінки