Волонтер у Польщі

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
EVS

волонтерство
Волонтер у Польщі

Хочеш стати волонтером? Познайомитися з іншою країною, культурою та звичаями? Працювати з дітьми, молоддю або допомагати організовувати культурні заходи, концерти або виставки? Тобі цікаво, як громадські організації та школи діють у різних країнах? А як щодо того щоб навчитися писати проекти?

Тоді на що ти чекаєш?! Приєднуйся до нас! Зроби свій ЄВС в Польщі!

Вирушай в пригоду твого життя, вивчай нові речі, розвивай свої пристрасті, знання мови, знайди нових друзів, досліджуй Європу та допомагай іншим! Це лише деякі з переваг, які ти можеш отримати від участі у проекті Європейській волонтерській службі за програмою Erasmus +

Надсилай своє резюме та мотиваційний лист до організації-партнера з України ГО «Центр Європейської Співпраці» [email protected] до 14 липня 2019 року.

Польська громадська організація Europejskie Forum Młodzieży (EFM) має вільну вакансію для волонтера з України з 1 серпня по 31 січня 2020 року. Якщо буде бажання, то є можливість ще подовжити проект на 2 місяці.
EFM був заснований в 1994 році молоддю, яка була зацікавлена в європейській інтеграції, соціальній діяльності та розвитку місцевої демократії.

Основними цілями організації EFM є:
• забезпечення неформальної освіти молоді в дусі європейського громадянства;
• Допомога молоді у реалізації та створенні власних проектів та програм;
• Активізація молоді шляхом заохочення їх до розвитку своїх інтересів за межами школи та прийняття участі у житті своєї громади;
• сприяння міжкультурному неформальному навчанню;
• Залучення молодих людей з меншими можливостями до міжнародних проектів;
• Заохочення участі громадянського суспільства в європейських освітніх заходах.

EFM вдалося побудувати сильну мережу партнерів у Європі і разом ми прагнемо заохочувати молодіжну роботу, волонтерство та мобільність через міжнародні проекти. Наша партнерська мережа включає вже 28 європейських неурядових та некомерційних організацій, які займаються питаннями молоді та європейського громадянства.

ОСНОВНА ДІЯЛЬНІСТЬ ВОЛОНТЕРА:
– Проведення розмовних клубів з англійської мови для місцевої громади
– Допомога під час семінарів для польської молоді у Академії розвитку
– Підготовка та проведення презентацій з різних тем (наприклад: презентація країни, права людини, неурядові організації, стереотипи невербальної комунікації, творчість, тощо)
– Допомога в офісі EFM
– Створення презентацій в різних школах нашого регіону
– Підготовка статей для журналу EFM News
– Участь у проектах, організованих EFM

УМОВИ ХАРЧУВАННЯ ТА ПРОЖИВАННЯ
Волонтер житиме у передмісті у будинку або квартирі для волонтерів і буде ділити кімнату з іншими волонтерами. Волонтер отримуватиме кишенькові гроші 4 євро на добу та щомісячні грошові кошти на харчування в розмірі близько 90 євро сплачених готівкою (польська валюта) на початку кожного місяця.

РОБОЧІ ГОДИНИ
Волонтер буде працювати шість годин щодня. Щотижня він або вона матимуть два вільні дні, як правило, у вихідні дні. Якщо волонтера попросять працювати у вихідні дні, він або вона отримає безкоштовний будній день у відповідь на кожен вихідний день, в який він працював. Національні свята є вихідними. Окрім цього, волонтер має два вільні дні кожного місяця свого проекту. Вільні дні, які волонтер повинен зібрати і використати під час літніх канікул або зимових свят.

МОВНА ПІДТРИМКА
Волонтер двічі на тиждень матиме уроки польської мови. Заняття триватимуть 60 хвилин і проводяться польським вчителем.

МІСЦЕВИЙ ТРАНСПОРТ
Будь-які поїздки пов’язані з проектом будуть покриватися приймаючою організацією. Якщо волонтер повинен поїхати на семінар, на своє робоче місце або на свій мовний курс, ці витрати будуть повернуті на підставі транспортних квитків.

Більше інформації за посиланням http://efm.org.pl/programs/evs-in-poland/

https://www.youtube.com/watch?v=z4aMhC-fMc0&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=PkjarM6O-_Q&feature=youtu.be


Останні публікації цього розділу:

Проект USAID Економічна підтримка Східної України шукає фахівця з розвитку громад у м. Маріуполь

ПРООН в Україні шукає Health Governance Specialist

Помічник керівника проектів

Експерт з питань інформаційних технологій (Information Technology Procurеment Expert)

Chemonics International Inc. шукає асистента із закупівель

Фахівець з обробки електронної інформації та документообігу