Волонтер EVS проект в Болгарії

Зафіксувати у Google календарі!


Untitled
Волонтер EVS проект в Болгарії

Назва проекту: „3E: EVS EASTERN EXPRESS VOL.2“

Період проекту:  as soon as possible

Інфомація про організацію: Active Bulgarian society (ABS) це організація робота якої напрвлена на співпраця з болгарськими та іноземними молодіжними організаціями для обміну досвідом у галузі освіти, культури, молодіжних проблем у контексті процесу євроінтеграції, сприяння діалогу між молодими людьми з країн-членів ЄС і країн-кандидатів. 

Місце проведення:  Благоєвград – це маленьке та ативно розвиваючесь  молодіжне місто (20 тис жителів з 80 тис – це студенти). На території міста розташовані два університети: Південно-західний університет “NEOFIT RILSKI” та Американський університет в Болгарії. Благоєвград – це місто в якому кожен знайде щось для себе: старий квартал міста наповнений кафе, барами та клубами. Також місто зацікавить красою архітектури.

Умови участі:

  • Вік 18-30 років;
  • Зацікавленість і вмотивованість щодо роботи з молоддю;
  • Зацікавленість у пізнанні нових культур та проживання у мультикультурному середовищі
  • Відповідальність та ініціативність.

Опис діяльності волонтера на проекті:

Волонтери, які беруть участь у проекті, навчаться будувати відносини з колегами, працювати в команді та самостійно, брати на себе ініціативу та відповідальність за реалізацію конкретної акції. Завдяки таким цілям та результатам проекту добровольці зможуть бути повністю і свідомо задіяні в житті місцевих громад, діяти як представники та лідери, втілювати свою власну ініціативу, представляти регіон або організацію на більш широкій арені. 

Проект спрямований на обмін досвідом та знаннями між партнерськими організаціями, волонтерами та нашою командою за принципами неформальної освіти. Пріоритетом буде досвід, компетенції та інтереси волонтерів. Вони будуть основними учасниками навчального процесу. Основна частина волонтерства буде у формі методів навчання шляхом виконання, що призведе до вдосконалення та набуття нових знань, навичок та компетенцій волонтерів у сфері неформальних та саморефлексних методів, саморозвиток та організація соціальних ініціатив, різних кампаній, для них особистого та їхнього професійного розвитку. Різниця національностей буде розглядатися як ресурс для формування деяких основних ключових навичок і компетенцій серед учасників, а також сприяння міжкультурному діалогу. Таким чином, волонтери розвиватимуть нове ставлення, а також деякі форми поведінки, які будуть надихати на довіру і забезпечать їм необхідні характеристики для пошуку роботи.

Надсилайте свої резюме та мотиваційний лист англійською мовою якнайшвидше на адресу: [email protected] Заявки, які надійдуть раніше терміну, розглядатимуться першочергово. Кандидатам із Вінниці та вінницького регіону (включаючи ВПО у Вінниці) буде надаватись перевага.


Останні публікації цього розділу:

Проект USAID Економічна підтримка східної України шукає Перекладача

Проектний Менеджер для Школи Інженерів Порозуміння

Потрібні волонтери для роботи з класними підлітками у Запоріжжі

Асистент Проекту

Вакансія фахівця з планування, моніторингу та оцінювання (Одеса)

Вакансія: Alternative Dispute Resolution Specialist, UNDP (re-advertisemеnt)