Вакантне місце ЄВС волонтера у Польщі

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
EVS

EVS in Gdynia
Вакантне місце ЄВС волонтера у Польщі

ГО Центр співпраці та мобільності молоді, координуюча організація у Польщі – розпочинає процес підбору кандидатів на ЄВС проект у м. Гдиня, Польща
Дати проекту: 2018-04-01 – 2019-03-29
Приймаюча організація: Dom Pomocy Społecznej 

Ми пропонуємо 1 місце з квітня 2018 року. Волонтер буде працювати в будинку соціального забезпечення в Гдині.
Залучення волонтерів до нашої роботи означає різні завдання, що варіюються залежно від поточних потреб. До них належать допоміжні роботи в проведенні арт-терапії, музичної терапії, бібліотерапії, тощо. У цьому напрямку волонтер може підтримувати різні види діяльності та тематичну групу, наприклад, займаючись ремісничими майстернями, читаючи книги або проводячи танцювальний клас. Також можливо підтримати реабілітацію наших мешканців. Ми можемо запропонувати працювати на кухні, у якості помічника, працювати в саду, дбаючи про квіти, дерева, чагарники.

Волонтери, зацікавлені в участі в Європейській волонтерській службі, повинні заповнити application до 11 лютого 2018 року.

Якщо вас зацікавив цей проект і ви хочете отримати консультацію, пишіть на адресу: [email protected] з темою листа «Проект у Гдині»

Партнери польської організації “Centrum Współpracy Młodzieży” в Україні ГО «Центр Європейської Співпраці» www.center-ukraine.org.ua

description_of_the_project_-_dps_292


Останні публікації цього розділу:

Financial Modeler/Фахівець з фінансового моделювання

Senior Financial Analyst/Старший фінасовий аналітик

Менеджер(ка) проекту «Wiki Loves Earth»

Менеджер \ менеджерка виставкових проєктів у Національний музей Голодомору

Вакансія: Analyst to the National Agency for Civil Sеrvice (NACS), Support to Anti-Corruption Champion Institutions (SACCI) Program in Ukraine (2 positions)

Заступник генерального директора Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України»