Тренери з теми протидії дискримінації

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
kmorhun

ВАКАНСІЯ (6)
Тренери з теми протидії дискримінації

Благодійна Організація “Благодійний Фонд “Stabilization Support Services” (БО БФ “SSS”) в межах імплементації програми “Радник з питань ВПО”, завдяки фінансовій підтримці Посольства Британії, оголошує тендер на відбір тренерів для проведення тренінгу з питань запобігання дискримінації, орієнтовний час проведення тренінгу: кінець  січня початок лютого 2019 року. 

Даний тендер оголошується з метою вибору підрядників для виконання наступних робіт:

проведення одноденного тренінгу для 35-40 представників громадських організацій та органів державної влади з тематики “Протидія усім видам дискримінації”. Тренінг має розкривати наступні теми: ключові аспекти національного та міжнародного законодавства, щодо рівності прав і свобод людини; розпізнавання та реагування на дискримінацію; особливості роботи Офісу Омбудсмана у сфері запобігання та протидії дискримінації; розв’язання практичних кейсів та вправ з метою отримання практичних навичок розпізнавання дискримінації.

Розробка тренінгу включає:

  • Узгодження програми тренінгу.
  • Підготовка презентаційних матеріалів.
  • Підготовка анкет оцінки ефективності тренінгу.
  • Підготовка звіту по формі, що надається замовником.

Цільова аудиторія:

Представники громадських організацій, що працюють з внутрішньо переміщеними особами, представники державних органів влади.

Вимоги до кандидатів/ток:

  • Досвід проведення тренінгів з питань протидії дискримінації не менше 2 років.
  • Досвід тренерської діяльності не менше 4 років.
  • Освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра.

Для участі у тендері апліканти/тки мають направити резюме та цінову пропозицію в електронному вигляді на адресу пошти [email protected]

В темі листа вказати “Тендер на проведення тренінгу з протидії дискримінації”.

 За результатами тендеру буде обрано тренерів/рок, з якими фонд узгодить програму та точну дату і місце проведення тренінгу.

 Тендерні пропозиції будуть розглядатися по мірі надходження. Про результати розгляду тендерних пропозицій  учасникам/цям тендеру буде повідомлено після 8 січня 2019 року.


Останні публікації цього розділу:

Фінансовий спеціаліст

Intern/ Інтерн

Провідний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності

Спеціаліст з безпеки крові та донорства

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на позицію «Асистент керівника»

Grants Officer/ Спеціаліст з грантів