Тренери для проведення тренінгів на тему децентралізації

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
uaror

uaror
Тренери для проведення тренінгів на тему децентралізації

Українська асоціація районних та обласних рад оголошує вакансії на проведення тренінгів для представників районних та обласних рад. Навчання відбуватимуться з грудня 2017 року до вересня 2018 року в усіх обласних центрах країни.

Заходи організовуються на такі теми:

  1. Децентралізація, як основа для формування ефективної системи організації влади.
  2. Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика.
  3. Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: освіта.
  4. Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: медицина.
  5. Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: соціальний захист. 

Тривалість одного тренінгу сягає 4 години.

Усім бажаючим необхідно надіслати резюме з фотографією та лист у якому вказати одну з тем, що запропоновані вище, а також бажану оплату праці. Перевагою є досвід здійснення інформаційно-просвітницьких заходів, роботи з великими аудиторіями людей чи викладацька діяльність.

Відібраним претендентам необхідно буде розробити наочні матеріали (презентації, змістовну програму, інше) та безпосередньо проводити тренінги у визначених областях України.

Документи (лист та резюме) необхідно скласти українською мовою та подати до 25 листопада цього року на адресу електронної скриньки Асоціації – [email protected]. У разі виникнення запитань, просимо звертатися до Наталії Меркулової, контактної особи, за номерами телефонів: 050-105-24-54 або 044-484-05-64.

 

Зазначена серія навчань впроваджується вдруге, починаючи з 2016 року, в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


Останні публікації цього розділу:

Експерт зі стратегічних комунікацій в Проектний офіс секторальної децентралізації (ПОСД)

Менеджер баз даних в проект eHealth

Сhief Accountant

Вакансія bbw: Training managers Dnipro and Kharkiv regions

Вакансія USAID: Спеціаліст із супроводу проектів/ Координатор Краматорського філіалу Solicitation for a Project Management Specialist/ Kramatorsk Office Coordinator

Координатор-консультант напрямку розвитку електронних публічних закупівель, проект "Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах (TAPAS)"