Театраліум-ЮА шукає оператора call-centre

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
theatralium

Театралиум лого
Театраліум-ЮА шукає оператора call-centre

Обов’язки:

 • Ведення переговорів з клієнтами
 • Пошук та залучення нових клієнтів

Особисті характеристики:

 • Активність, ініциативність
 • Доброзичливість 
 • Стресостійкість
 • Відповідальність
 • Робота на результат у цікавій театральній сфері 

Пропонуємо:

 • Зарплата 6000 + премія
 • Можливість карьерного зросту
 • Дружній колектив
 • Офіційне працевлаштування

Потрібно 3 нових співробітника.

Офіс знаходиться за адресою: Київ, вул. Бориспільска 7
+0957490777
Анна

 

МЕТА ОРГАНІЗАЦІЇ

Дуже важливо у складному дитинстві, яке мають наші діточки, навчити малечу зацікавленості до оточуючого світу, мати безліч запитань та шукати відповіді на них. Театр має терапевтичну дію саме через свою багатошаровість. Театр є наче книгою із картинками, візуалізуючи слова, мораль та інтонацію. Дивлячись вистави, діти отримують навіть тактильний досвід, досвід можливостей вимови слів, інтонації, побудови діалогу. Декорації вчать про оточуючий світ, а герої наповнюють його чарівних історій. Театр розвиває уяву, показуючи приклади того, як може розвиватись історія. Тому наша мета – то культурний розвиток особливих дітей, терапевтична дія театру на діточок, а також розвиток та просування молодих театральних колективів, драматургів, композиторів.

МІСІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ

Казки вчать дітей дружбі, розрізняти добро та зло, сміливим вчинкам, важливості особистого прикладу, відповідальності, повазі до оточуючого середовища, допомозі іншим, впевненості у власних діях. Лялька має терапевтичну дію, адже дитина має з нею найглибший зв’язок, ділячись негараздами та надіями. Лялька – не лише людської форми чи форми реальності. У дитячій емоційній уяві вона набуває безлічі значень, які дитина реалізує у повсякденні.

У майбутньому плануємо розширити репертуар театру та мистецтва.

Громадську організацію «Театраліум-ЮА» створено з метою поліпшення стану особливих дітей та їх реалізації у суспільстві. Ми маємо на меті навчити діточок приймати себе такими, якими вони є, довіряти світові, розуміти свої емоції та зовнішній світ, приймати участь у власному житті, працювати над розвитком власного слова, словника, думки. Театральні вистави та наша майбутня програма будуть сприяти тактильному розвитку дітей, розвитку внутрішнього голосу, відповідальності за власне життя та життя оточуючих, психологічній та емоційній стабільності.

Також, ГО «Театраліум-ЮА» створено з метою підтримки українського виконавчого мистецтва. 3адля підтримки, розвитку та просування молодих театральних колективів, драматургів, композиторів; популяризації театрального мистецтва серед населення м.Києва, держави та за межами України за допомогою щомісячних виступів на різноманітних майданчиках країни, за допомогою організації та проведення міжнародних театральних фестивалів, організації освітніх заходів у сфері просування творчих продуктів для молодих театральних діячів; через організацію конференцій, “круглих столів” на актуальні теми у сфері культури.

theatralium-ua.com


Останні публікації цього розділу:

БО "Легалайф-Україна" фасилітатора для проведення ІІ Всеукраїнського Форуму секс-працівників України

Старший юрист у сфері транспортного права

Вакансії до Команди підтримки реформ при Державній податковій службі України

Corporate Services Assistant у Посольство Великої Британії у Києві

Бухгалтер проекту

Оголошується конкурс на посаду експерта (викладача) зі стратегічних комунікацій у сфері протидії корупції