TBpeopleUkraine шукає тренерів для медичних працівників

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
tbpeopleua

вакансія
TBpeopleUkraine шукає тренерів для медичних працівників

Благодійна організація «TBpeopleUkraine» спільно з Благодійною організацією «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» оголошує конкурс на вакансію «Тренери» (часткова зайнятість) для проведення тренінгів серед медичних працівників з метою зменшення стигми і дискримінації, у рамках проекту «Сталість. Інновації. Результат» (напрямок 10М), який спрямований на забезпечення на національному рівні сталої відповіді на епідемію ТБ в Україні з урахуванням потреб ТБ спільноти в рамках переходу на державне фінансування. До участі запрошуються кандидати з Київської, Дніпропетровської, Львівської, Херсонської, Одеської, Запорізької, Чернігівської, Черкаської, Миколаївської, Рівненської, Полтавської областей. Кандидати обираються з числа представників неурядових організацій.

Завдання в рамках напрямку:

 • проведення заходу (одноденний тренінг), спрямованого на подолання стигми і дискримінації серед медичних працівників стосовно пацієнтів з ТБ;
 • аналіз зворотнього зв’язку від медпрацівників щодо результатів заходу;
 • звітування за результатами проведення заходу.

Вимоги до кандидатів:

 • зацікавленість в забезпеченні сталості послуг для пацієнтів з ТБ, а також розширенні прав і можливостей та підвищення потенціалу людей, які хворіють або перехворіли на туберкульоз та членів їх родин;
 • обізнаність з епідемічної ситуації з ТБ в країні / регіоні;
 • обізнаність щодо прав пацієнтів з ТБ та їх близького оточення;
 • хороші комунікативні навички.

Термін виконання робіт: липень – грудень 2020 року.     

Перелік документів, які необхідно надати:

 • резюме українською або російською мовою;
 • заповнений, підписаний та відсканований додаток з зазначенням цінової пропозиції кандидата (Додаток 1)

Термін подання документів:   до 6 липня 2020 року, реєстрація документів завершується о 18.00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: [email protected] У темі листа обов’язково зазначте «вакансія_ тренер СіД _10М, регіон».

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з таким:

 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевої подачі документів на конкурс, у т.ч. дистанційно (за потреби).

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, за тел. (095) 53-47-467 або на ел. адресу [email protected]. Організатори конкурсу залишають за собою право заміни відібраного кандидата у випадку неякісного виконання завдань проекту.

Примітка: Договір про надання послуг буде укладений на суму, що не перевищує передбачений обсяг фінансування за відповідною статтею витрат.


Останні публікації цього розділу:

Вакансія грант-райтера

Interpreter/Translator/Перекладач

Громадська організація «Молодіжна організація «Підлітки України» шукає тренера (ів) зі створення відеоматеріалів для вебінарів: «Сексуальне виховання» та «Репродуктивне здоров’я»

Technical Writer/Editor/Технічний редактор

Благодійний фонд Благомай оголосив вакансію на посаду Керівник проєктів

ОПОРА оголошує конкурс на молодшого правового радника