Стажування та волонтерство у ГО “Вектор прав людини”

Зафіксувати у Google календарі!


volunteering hrv
Стажування та волонтерство у ГО “Вектор прав людини”

ГО «Вектор прав людини» відкриває набір на стажування та практику. 

Наші основні два напрямки діяльності:

1) «Суд людською мовою» – напрямок, створений для захисту права на справедливий суд та просвітницької роботи для широкого кола населення. Ініціатива об’єднує громадських активістів_ок, IT-спеціалістів_ок і професійних юристів_ок.

2) Розвиток вищої освіти у сфері прав людини. В рамках цього напрямку організація систематично працює над вдосконаленням підготовки студентів_ок юридичних та журналістських спеціальностей.

Ми пропонуємо нашу організацію як базу для проходження практики та стажування молодими людьми різних кваліфікаційних рівнів: бакалавр (ІІІ-ІV курси), магістр. Під час проходження практики студенти_ки зможуть долучитись до діяльності нашої організації, отримати досвід реальної правозахисної роботи, займатись аналітичною, організаційною чи інформаційною роботою. Експерти_ки нашої організації готові розробити індивідуальні плани проходження практики на основі зацікавлень студентів_ок, побажань вашого навчального закладу. Термін практики чи стажування обговорюється індивідуально, але має становити не менше 10 робочих днів.

По завершенні стажування чи практики ми надамо підтверджуючі документи, зокрема, характеристику. Вони зможуть стати у нагоді не лише у університеті, а й під час подальшого працевлаштування.

Вектор прав людини забезпечує практикантів_ок та стажерів_ок робочим місцем в нашому офісі (Київ, метро Лук’янівська), необхідною технікою, канцтоварами, кавою.

Дедлайну подачі заявок немає, але ми закриємо набір, коли заповнимо всі місця. Відібраних кандидатів_ок ми запросимо на співбесіду. 

Заявки із короткою розповіддю про себе, вашою мотивацією та вміннями можете надсилати на [email protected]. 


Останні публікації цього розділу:

Викладач/ка практичних занять курсу «Методологія проведення досліджень в сфері протидії корупціїї»

Керівник з маркетингу, PR та комунікацій

Проєкт Low Carbon Ukraine шукає радника в сфері низьковуглецевої політики

Data Analyst Junior Expert, Проєктний офіс реформи деінституціалізації

Категорійний/а менеджер/ка

Адміністративний/а секретар/ка