Старший/ша фахівець/чиня з супервізії відділу психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (MHPSS Supervisor)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Vacancy_dfrfycsz(3)
Старший/ша фахівець/чиня з супервізії відділу психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (MHPSS Supervisor)

Міжнародний Медичний Корпус ніколи не вимагає від кандитатів внесків, платежів або інших грошових операцій. Якщо у зв’язку з працевлаштуванням на роботу у вас вимагають гроші, будь ласка, повідомте про це Міжнародному Медичному Корпусу на сайті для повідомлень про неправомірну поведінку:  www.InternationalMedicalCorps.ethicspoint.com. Будь ласка, не надсилайте своє резюме або заявку на цей сайт, вони не будуть розглянуті.

Міжнародний Медичний Корпус – це глобальна гуманітарна некомерційна організація, яка займається порятунком життів і полегшенням страждань через проведення навчальних тренінгів в галузі охорони здоров’я та надання програм допомоги та розвитку. Міжнародний Медичний Корпус був заснований у 1984 році лікарями-волонтерами та медсестрами, та є приватною, добровільною, неполітичною та неконфесійною організацією. Місія організації полягає в тому, щоб покращити якість життя за допомогою необхідних втручань у сфері охорони здоров’я, та пов’язаних із цим заходів, спрямованих на розвиток та відтворення місцевого потенціалу в незахищених громадах по всьому світу. Пропонуючи навчання та медичну допомогу місцевому населенню та медичну допомогу людям, які знаходяться у сфері найвищого ризику, а також завдяки гнучкості, що допомагає швидко реагувати на надзвичайні ситуації, Міжнародний Медичний Корпус займається тим, що відновлює зруйновані системи охорони здоров’я та допомагає повернути їм самозабезпечення.  

Міжнародний Медичний Корпус наразі шукає Старшого/шу фахівця/чиню з супервізії відділу психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (MHPSS Supervisor) в Києві.

Опис вакансії

Старший/ша фахівець/чиня з супервізії відділу психічного здоров’я та психосоціальної підтримки відповідатиме за технічне керівництво та нагляд за психологами, кейс-менеджерами та працівниками психологічної підтримки, які беруть участь у впровадженні програми. Основним завданням цієї ролі є забезпечення якості та ефективності послуг з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, що надаються особам, які постраждали від кризових ситуацій. 

Основні обов’язки

  • Керівництво і Контроль: Забезпечувати регулярні керівництво, контроль та технічне керівництво для виконавчих груп і партнерів ММК з Питань Психічного Здоров’я та Психосоціальної Підтримки (MHPSS), до складу яких входять психологи, кейс-менеджери та працівники з питань Психічного Здоров’я та Психосоціальної Підтримки (MHPSS). Це включає проведення аналізу випадків, надання зворотного зв’язку щодо клінічних оцінок та заходів, а також забезпечення дотримання найкращих практик та етичних стандартів.
  • Розбудова Потенціалу: Визначати потреби в навчанні та розробляти плани з розбудови потенціалу команди з питань Психічного Здоров’я та Психосоціальної Підтримки (MHPSS). Організовувати та проводити тренінги, семінари та вправи з розвитку навичок для підвищення компетентності членів команди в таких сферах, як допомога з урахуванням травми, методи психосоціальної підтримки та культурна чутливість.  
  • Розробка та Впровадження Програми: Співпрацювати з керівниками програм задля розробки, впровадження та оцінки заходів з питань Психічного Здоров’я та Психосоціальної Підтримки (MHPSS), які відповідають потребам цільової групи. Це може включати розробку індивідуальних або групових консультацій, груп підтримки, заходів на рівні громади та психоосвітніх ініціатив у тісній співпраці з фахівцями з питань Психічного Здоров’я та Психосоціальної Підтримки (MHPSS).
  • Моніторинг та Оцінка: Здійснювати контроль та аналіз зібраних даних про надання послуг, результати та рівень задоволеності клієнтів, з метою інформування про прийняття рішень та підвищення ефективності програми.
  • Звітувати фахівцю з питань Психічного Здоров’я та Психосоціальної Підтримки (MHPSS), та керівнику програми. 
  • Виконувати інші обов’язки, пов’язані з роботою, за дорученням керівника.

Виконувати інші обов’язки за призначенням. Обов’язки та відповідальність, перелічені в цьому документі, відображають характер та рівень призначеної роботи і не обов’язково є вичерпними. 

Мінімальні вимоги

  • Вища освіта в галузі психології, соціальної роботи, консультування або суміжних галузях (є обов’язковим). 

  • Сертифікований інструктор ВООЗ по Програмі Дій з Подолання Прогалин у Сфері Психічного Здоров’я (mhGAP) або інших масштабованих психологічних заходів. (Бажано, але не обов’язково). Еквівалентна комбінація відповідної освіти та досвіду може бути замінена за необхідності. 

  • Мінімум 5 років досвіду роботи в цій галузі, роки відповідного та прогресивного досвіду надання послуг з охорони психічного здоров’я та мінімум 2 роки досвіду керівництва та наставництва персоналом. 

  • Відмінні комунікативні, міжособистісні та організаційні навички.

  • Мови: Вільне володіння українською та російською мовами. Англійська мова є перевагою. 

Бажано: 

  • Досвід з гуманітарного реагування та заходів у галузі Психічного Здоров’я та Психосоціальної Підтримки (MHPSS). Досвід кейс-менеджменту. 

  • Компетентність: Глибоке розуміння принципів  надання допомоги з урахуванням травми, методологій психосоціальної підтримки та етичних принципів роботи з вразливими групами населення. 

Своє резюме направляйте за посиланням.

Норми поведінки 

Відповідно до даної посади, людина повинна сприяти та заохочувати культуру дотримання та етики в усій організації та підтримувати чітке розуміння стандартів відповідності Міжнародного Медичного Корпусу та етичних стандартів донорства. Співробітники також несуть відповідальність за запобігання порушення нашого кодексу поведінки та етичних норм, які можуть включати конфлікти інтересів чи етичних норм чи політики безпеки. Якщо ви бачите, чуєте або дізнаєтеся про порушення кодексу поведінки та етичних норм чи політики безпеки , ви зобов’язані про це повідомити. 

Якщо це наглядова позиція, слід подавати приклад етичної поведінки через власну поведінку та нагляд за роботою інших; забезпечити, щоб ті, хто звітує перед вами, мали достатні знання та ресурси для дотримання стандартів, викладених у кодексі поведінки та етичних норм; контролювати відповідність підлеглих працівників; забезпечити дотримання кодексу поведінки та етичних норм та політики Міжнародного Медичного Корпусу, включаючи політику безпеки та захисту від приниження, знущання та сексуальних домагань на робочому місці, постійно та справедливо; підтримувати працівників, які сумлінно піднімають такі питання або виражають занепокоєння. 

Безпека 

Всі співробітники поділяють відповідальність та зобов’язання щодо безпеки та захисту населення, з яким ми працюємо, включаючи особливо вразливі категорії дорослих та дітей. Це включає захист від наступної поведінки наших співробітників або партнерів: сексуальна експлуатація та насилля; експлуатація праці, нехтування або насилля над дітьми, дорослими, що відносяться до групи ризику або ЛГБТ-представниками; будь яка форма торгівлі людьми. 

Рівні можливості 

Міжнародний Медичний Корпус з гордістю надає рівні можливості працевлаштування всім співробітникам і кваліфікованим кандидатам без урахування раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного або етнічного походження, віку, інвалідності або статусу ветерана. 

International Medical Corps пишається тим, що надає рівні можливості працевлаштування всім співробітникам і кваліфікованим кандидатам незалежно від раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного чи етнічного походження, віку, інвалідності чи статусу ветерана.


Останні публікації цього розділу:

HR-менеджер/ка

Регіональний/а координатор/ка проєкту з посилення спроможності системи захисту прав дитини (Одеська обл.)

Фасилітатор/ка для навчальної програми з підприємництва UWE Hub в місті Київ

Конкурс на Ментора-методолога з організаційного розвитку для організацій громадянського суспільства

Дизайнер/ка

Психолог/иня