Старший фахівець/фахівчиня із зв’язків з громадськістю / Senior Communications Associate

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
HR UNHCR Ukraine

unhcr-logo-Ukraine
Старший фахівець/фахівчиня із зв’язків з громадськістю / Senior Communications Associate

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), Агентство ООН у справах біженців, бере на себе провідну роль у захисті людей, змушених тікати від воєн і переслідувань по всьому світу, надаючи життєво необхідну допомогу, включаючи притулок, їжу та воду, щоб забезпечити їх базову безпеку, права та гідність. Маючи 18 879 жінок і чоловіків, які працюють у 137 країнах, ми невтомно працюємо, щоб змінити життя 89,3 мільйонів вимушено переміщених людей у всьому світі.

Наш відданий і професійний персонал цілодобово працює на таких посадах, як правовий захист, громадські послуги, громадські справи, охорона здоров’я тощо. Незважаючи на труднощі, з якими вони можуть зіткнутися, наші співробітники пишаються тим, що працюють в УВКБ ООН, і мають намір зробити позитивний вплив на ситуацію в Україні та світі в цілому.

Усі співробітники УВКБ ООН підзвітні виконувати свої обов’язки, як зазначено в їхніх посадових інструкціях. Вони роблять це в межах своїх делегованих повноважень відповідно до нормативно-правової бази УВКБ ООН, яка включає Статут ООН, Положення та правила персоналу ООН, політику та адміністративні інструкції УВКБ ООН, а також відповідні рамки підзвітності. Крім того, від співробітників вимагається виконувати свої обов’язки відповідно до основних, функціональних, міжфункціональних і управлінських компетенцій і основних цінностей УВКБ ООН, таких як професіоналізм, чесність і повага до різноманітності.

На данний момент УВКБ ООН розширює свою діяльність в Україні і ми шукаємо старшого фахівця/фахівчиню із зв’язків з громадськістю в м.Вінниця.

Основні обов’язки:

- Підтримувати впровадження комунікаційної стратегії для країни та спеціальних проектів у межах своєї зони відповідальності.

- Відстежувати новини та популярні тенденції, щоб доносити повідомлення УВКБ ООН у поточні діалоги, визначати ключові моменти для проактивних комунікацій.

- Допомогати налагоджувати стратегічне партнерство з окремими особами та організаціями, які можуть допомогти у створенні та просуванні контенту, діяльності та повідомлень УВКБ ООН, а також надати дослідницьку інформацію для покращення комунікації; сприяти роботі залучених підприємств та громадянського суспільства.

- Підтримувати розробку авторитетного контенту, який базується на новинах, щоб розповсюджувати інформацію про примусове переміщення та показувати вплив УВКБ ООН (наприклад, інтерв’ю, прес-релізи, головні звіти, промови).

- Контролювати реалізацію комунікаційних проектів і відповідним чином коригувати її.

- Допомогати в дослідженні, підготовці, редагуванні та виробництві професійних медіа та комунікаційних матеріалів для цільової аудиторії та забезпечувати їх своєчасне розповсюдження через канали зв’язку УВКБ ООН, забезпечуючи найвищі стандарти якості.

- За необхідності приймати участь у проведенні кампаній, заходів та інших ініціатив на підтримку стратегічних цілей УВКБ ООН.

- Можливі відрядження та екскурсії з представниками ЗМІ та іншими офіційними відвідувачами на підтримку УВКБ ООН та його роботи.

- За потреби виконувати інші пов’язані обов’язки.

Вимоги:

- 4 роки релевантного досвіду роботи при наявності повної середньої освіти та 2 роки – при наявності ступеню бакалавра чи еквівалетного рівня освіти;

- знання англійської мови (не нижче C1 – обов’язково).

Ми пропонуємо:

- працевлаштування на період 1 року (строковий контракт) з можливістю продовження роботи в залежності від задовільного рівня виконання посадових обов’язків та програмних потреб;

- конкурентноспроможну заробітну плату;

- повний соціальний пакет.

Резюме приймаються виключно через офіційний сайт організаціі, для більш детального ознайомлення з описом вакансіі та подачі резюме переходьте за посиланням.


Останні публікації цього розділу:

ENGin шукає менеджера/ку партнерств

ENGin шукає HR-менеджера/ку

ENGin шукає інтерв'юера/ку (вільне володіння англійською та українською, дистанційна робота)

ENGin шукає Software Engineering Team Lead (Full-Time Remote Position)

Волонтерство в Швеції

Юрист/ка для супроводу неприбуткових організацій