Соціальний/на працівник/ниця в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (MHPSS Worker)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Vacancy_dfrfycsz(3)
Соціальний/на працівник/ниця в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (MHPSS Worker)

Міжнародний Медичний Корпус ніколи не вимагає від кандитатів внесків, платежів або інших грошових операцій. Якщо у зв’язку з працевлаштуванням на роботу у вас вимагають гроші, будь ласка, повідомте про це Міжнародному Медичному Корпусу на сайті для повідомлень про неправомірну поведінку: www.InternationalMedicalCorps.ethicspoint.com. Але, будь ласка, не надсилайте своє резюме на цей зазначений сайт, воно не буде розглянуто.

International Medical Corps  – це глобальна гуманітарна некомерційна організація, яка займається порятунком життів і полегшенням страждань через проведення навчальних тренінгів в галузі охорони здоров’я та надання програм допомоги та розвитку. Міжнародний Медичний Корпус був заснований у 1984 році лікарями-волонтерами та медсестрами, та є приватною, добровільною, неполітичною та неконфесійною організацією. Місія організації полягає в тому, щоб покращити якість життя за допомогою необхідних втручань у сфері охорони здоров’я, та пов’язаних із цим заходів, спрямованих на розвиток та відтворення місцевого потенціалу в незахищених громадах по всьому світу. Пропонуючи навчання та медичну допомогу місцевому населенню та медичну допомогу людям, які знаходяться у сфері найвищого ризику, а також завдяки гнучкості, що допомагає швидко реагувати на надзвичайні ситуації, Міжнародний Медичний Корпус займається тим, що відновлює зруйновані системи охорони здоров’я та допомагає повернути їм самозабезпечення.  

Міжнародний Медичний Корпус наразі шукає Соціального працівника/ницю в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (MHPSS Worker) в Сумах.

Опис вакансії

Надавати психосоціальну підтримку, таких як базове консультування внутрішньо переміщеним та вразливим особам, а також приймаючим сім’ям на рівні громади (комунальні центри та місцеві осередки).

Основні обов’язки

  • Проводити інформування у зоні діяльності (де призначений працівник MHPSS) і документувати це в Матриці направлень для використання та забезпечення точних перенаправлень. Оновлення матриці перенаправлення щомісяця.
  • Проведення базового консультування, візитів додому та фіксація цього у документах.
  • Керівництво над працівниками та волонтерами, які надають клієнтам або членам громади інформацію про послуги, доступні в районі діяльності.
  • Підготовка та проведення психоосвітніх сесій для клієнтів MHPSS та членів їхніх родин, використовуючи відповідні форми та буклети MHPSS, розроблені та затверджені фахівцем і координатором IMC MHPSS.
  • Підготовка та підтримка інформаційних сесій щодо психічного здоров’я для окремих осіб і груп на рівні місцевої громади, використовуючи відповідні форми та довідкову документацію, розроблену та затверджену спеціалістом і координатором IMC MHPSS.
  • Тісна співпраця з членами команди MHPSS (клінічний психолог; фахівець MHPSS), для розробки та моніторингу плану втручання.
  • Усвідомити, зрозуміти та взяти на себе зобов’язання щодо моделі кейс-менеджменту IMC MHPSS.
  • Ведіння точних записів, файлів, справ/бенефіціарів і їх щотижневе оновлення.
  • Соціальний працівник в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки  буде важливим джерелом надання точних перенаправлень і забезпечить адекватне подальше спостереження за всіма перенаправленими випадками, включаючи рекомендації перед перенаправленням бенефіціарів до найближчої лікарні /спеціаліста лікарні, коли це необхідно, після консультації з психологом та співробітником MHPSS і документування клієнт-файла. 
  • Розповсюджувати та запроваджувати послуги Міжнародного медичного корпусу (IMC) щодо психічного здоров’я та психосоціальних (MHPSS) установ центрам, сімейним лікарям, закладам охорони здоров’я та окремим особам.
  • Підготовка та подача звітів щотижня.
  • Відвідування тренінгів IMC, якщо такі тренінги плануються та проводяться.
  • За потреби проводити тренінги MHPSS.
  • Звітувати безпосередньо до фахівця MHPSS.

    Виконувати інші обов’язки за призначенням. Функції та обов’язки, які перелічені , мають репрезентативний характер і не обов’язково можуть бути включені в об’єм роботи.

Мінімальні вимоги

  • Ступінь бакалавра з психології, соціальної роботи, соціологія, педагогіка  або будь-який еквівалент (вища гуманітарна освіта).
  • Мінімум 1-2 роки у сфері соціальної/культурної або освітньої роботи. Попередній досвід роботи в гуманітарних організаціях є перевагою.
  • Вільне володіння українською, російською, перевага надається при знанні англійської.
  • Дотримується етичних міркувань і принципів у роботі з уразливими групами населення.
  • Попередній досвід роботи в програмах і заходах психічного здоров’я та психосоціальної підтримки є плюсом.
  • Проживання в м. Суми.
  • Вміти працювати в надзвичайних ситуаціях.
  • Сильні комунікативні та міжособистісні навички.

Своє резюме направляйте за посиланням.

Норми поведінки 

Відповідно до даної посади, людина повинна сприяти та заохочувати культуру дотримання та етики в усій організації та підтримувати чітке розуміння стандартів відповідності Міжнародного Медичного Корпусу та етичних стандартів донорства. Співробітники також несуть відповідальність за запобігання порушення нашого кодексу поведінки та етичних норм, які можуть включати конфлікти інтересів чи етичних норм чи політики безпеки. Якщо ви бачите, чуєте або дізнаєтеся про порушення кодексу поведінки та етичних норм чи політики безпеки , ви зобов’язані про це повідомити. 

Якщо це наглядова позиція, слід подавати приклад етичної поведінки через власну поведінку та нагляд за роботою інших; забезпечити, щоб ті, хто звітує перед вами, мали достатні знання та ресурси для дотримання стандартів, викладених у кодексі поведінки та етичних норм; контролювати відповідність підлеглих працівників; забезпечити дотримання кодексу поведінки та етичних норм та політики Міжнародного Медичного Корпусу, включаючи політику безпеки та захисту від приниження, знущання та сексуальних домагань на робочому місці, постійно та справедливо; підтримувати працівників, які сумлінно піднімають такі питання або виражають занепокоєння. 

Безпека 

Всі співробітники поділяють відповідальність та зобов’язання щодо безпеки та захисту населення, з яким ми працюємо, включаючи особливо вразливі категорії дорослих та дітей. Це включає захист від наступної поведінки наших співробітників або партнерів: сексуальна експлуатація та насилля; експлуатація праці, нехтування або насилля над дітьми, дорослими, що відносяться до групи ризику або ЛГБТ-представниками; будь яка форма торгівлі людьми. 

Рівні можливості 

Міжнародний Медичний Корпус з гордістю надає рівні можливості працевлаштування всім співробітникам і кваліфікованим кандидатам без урахування раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного або етнічного походження, віку, інвалідності або статусу ветерана. 

International Medical Corps пишається тим, що надає рівні можливості працевлаштування всім співробітникам і кваліфікованим кандидатам незалежно від раси, кольору шкіри, релігії, статі, сексуальної орієнтації, національного чи етнічного походження, віку, інвалідності чи статусу ветерана.


Останні публікації цього розділу:

DAI Global LLC шукає Technical Copy Editor

Press and Media Coordinator - Посольства США

Public Health Specialist (Strategic Information) - Посольство США

Administrative Assistant in the Community Liaison Office (Посольство США)

Помічник/ця Бухгалтера – Assistant Accountant for USAID Cybersecurity for Critical Infrastructure in Ukraine Activity

Регіональний/а координатор/ка по роботі зі спільнотами