Соціальний/а працівник/ця

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
juliaHR

Vacancy вакансія(1)
Соціальний/а працівник/ця

Інформація про замовника: МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» (УФГЗ) – благодійний фонд, заснований міжнародною організацією HealthRight International (Право на здоров’я) з метою розбудови місцевого потенціалу та підтримки українських ініціатив, які полягають у наданні життєво важливої допомоги найбільш незахищеним жінкам, дітям та молоді. В Україні організації працюють з 2005 року і запроваджують моделі, спрямовані на профілактику соціального сирітства, ґендерно зумовленого насильства та ВІЛ, СНІД; сприяють розвитку місцевих громад через підвищення спроможності громадських організацій та органів місцевого самоврядування щодо покращення спектру, доступу та якості соціальних послуг і послуг реабілітації.

Дана діяльність впроваджується в рамках проекту, метою якого є удосконалення лікування ВІЛ, психічного та репродуктивного здоров’я та добробуту ВІЛ-інфікованих осіб та жінок з групи ризику під час гуманітарної кризи в України шляхом надання екстреної підтримки та допомоги цільовим групам, щоб задовольнити їхні конкретні потреби (далі – проект).  Проект здійснюється за підтримки Міжнородного альянсу за права, рівність та солідарність ActionAid та Об’єднання благодійних організацій Великобританії DEC.

Цільові групи

ВІЛ-позитивні жінки та жінки груп ризику щодо інфікування ВІЛ, які:

1) перебувають під ризиком переривання лікування ВІЛ або ЗПТ у зв’язку з гуманітарною кризою в Україні та проблемами психічного здоров’я, пов’язаними з війною;

2) є переселенками з районів активних бойових дій, виїжджають за кордон або є біженками в європейських країнах;

3) пережили сексуальне насильство на територіях, які були або залишаються окупованими російськими військами;

4) належать до груп підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ (наркозалежні, працівниці комерційного сексу, особи, які перебувають у конфлікті із законом) та уразливих груп (вагітні жінки, матері, матері-годувальниці і жінки, які виховують малолітніх дітей).

Географія охоплення проектом: усі області України, країни Європи

Зайнятість: постійна

Основні завдання соціального працівника проекту:

 • Здійснення первинної оцінки потреб клієнток з числа цільових груп, розробка індивідуальних планів для роботи з випадком та визначення пакету необхідних соціальних послуг для жінок.
 • Надання послуг з соціальної адаптації жінок, кризова життєва ситуація яких посилилась у зв’язку з воєнними діями в Україні, жінок, що мають ризики щодо інфікування ВІЛ або ризики переривання лікування препаратами АРТ або препаратами ЗПТ, які постраждали від сексуального та інших видів насильств на звільнених територіях від окупаційних військ,  допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації;
 • Надання послуг соціальної інтеграції та реінтеграції жінкам з цільових груп проєкту, надання інформації з питань соціального захисту; представництво інтересів; допомога в оформленні документів; допомога в працевлаштуванні.
 • Надання послуг соціального супроводу жінкам з цільових груп проєкту: організація надання медичних послуг, оздоровлення, гуманітарної допомоги, додаткових послуг за рахунок переадресації клієнта до партнерських організацій.
 • Участь у налагодженні результативного партнерства з представниками соціальної сфери державної та недержавної форм власності, центрами зайнятості, закладами охорони здоров’я, освіти, культури для задоволення потреб жінок.
 • Послуги із профілактики ВІЛ та ІПСШ. Супровід клієнток із підтвердженими результатами інфікування ВІЛ та ІПСШ на лікування
 • Супровід та переадресація внутрішньо переміщених клієнток пацієнток ЗПТ та ВІЛ-позитивних для отримання медичних послуг,
 • Здійснення супроводу в оформленні документів для отримання державних соціальних виплат та допомоги, субсидій.
 • Організація групових заходів на актуальні соціальні теми для аудиторії проекту.
 • Оформлення історій успіху роботи з клієнтками для промоції проєкту серед клієнток.
 • Інформування про доступні послуги неурядових організацій, в тому числі тих, що здійснюють догляд і підтримку людей, які живуть з ВІЛ, державних та комунальних установ та перенаправлення до них за потреби послуг;

Основні вимоги:

 • Досвід роботи у соціальній сфері на посаді соціального працівника не менше 3 років.
 • Бажана освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, бакалавр за спеціальностями “Соціальна робота”, “Психологія”, “Соціальна педагогіка”, “Соціологія” або сертифікат про проходження відповідного навчання.
 • Досвід роботи з жінками з груп ризику.
 • Відсутність стигми щодо жінок з груп ризику та вмотивованість працювати із даною категорією населення.

Просимо надсилати своє резюме на ел. пошту: [email protected]

МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» та міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров`я)  є роботодавцем рівних можливостей і не дискримінує у своєму виборі та працевлаштуванні на основі раси, кольору шкіри, релігії, статі, національного походження, політичної приналежності, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності, сімейного стану, інвалідності, генетичної інформації, віку.

Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі, в тому числі на робочому місці. Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації.


Останні публікації цього розділу:

Консультант/ка з регіональної координації ЧСЧ/ЛГБТІК в Одесі

Координатор/ка з логістики / Logistics Coordinator

Консультант/ка з регіональної координації ЧСЧ/ЛГБТІК в Києві

Консультант/ка з оперативної параюридичної допомоги ЧСЧ

Асистент/ка мобільної команди Хабу АТ

Консультант/ка з національної адвокації у сфері громадського здоров’я