Річне волонтерство у сучасній міській бібліотеці у Польщі

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
AnzhelikaZozulia

1558077131_747
Річне волонтерство у сучасній міській бібліотеці у Польщі

Міська публічна бібліотека в Гдині – Library with Passion –  шукає волонтера_ку на довготерміновий проєкт у межах Європейського корпусу солідарності, що фінансується Європейським Союзом.

Проєкт розпочнеться з кінця серпня 2022 року та триватиме 12 місяців.

Волонтери працюватимуть з відвідувачами Library with Passion, основну частину яких зазвичай становлять підлітки та молодь. Основним завданням буде допомога в організації заходів. Це можуть бути виставки, мобільна літня бібліотека на пляжі, музичні концерти, театральні постановки, лекції, зустрічі авторів і читання, мистецькі класи, джем-сешни та багато-багато іншого.

Під час волонтерства ви матимете можливість отримати досвід організації культурних заходів, неформальної освіти та зрозуміти, як це бути бібліотекарем.

До зголошення запрошують комунікабельних та відкритих до нових вражень, креативних та винахідливих аплікантів_ок. Вітається, якщо волонтер має базові знання англійської мови та готовий вивчати польську. Волонтер повинен бути зацікавлений у методах активної освіти, бути відкритим для людей з інших країн і культур і бути готовим до співпраці та роботи в групі.

Детальніше за посиланням.


Останні публікації цього розділу:

Асистент/ка з адміністративних питань

Керівник/ця команди (зі знанням англійської мови)

Соціальний/а працівник/ця мобільної групи

Асистент/ка менеджера проєкту

Консультант/ка з PR та зв'язків з громадськістю

Соціальний/а працівник/ця безпечного простору для жінок і дівчат