Регіональний/а координатор/ка в Херсонській області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CO CF SSS

Vacancy-вакансія2-300x225
Регіональний/а координатор/ка в Херсонській області

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг  регіонального/ї координатора/ки в Херсонській області.

Дата оголошення про тендер: 01 грудня 2023 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 13 грудня  2023 року

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00:00  14 грудня 2023 року, розгляду не підлягатимуть.

Деталізація послуг, які надає підрядник:

 1. Збір інформації про потреби населення в області;
 2. Взаємодія з проєктним координатором і менеджером із закупівель;
 3. Організація роздачі гуманітарної допомоги;
 4. Збір звітності щодо отримання гуманітарної допомоги;
 5. Супровід бенефіціара в межах внутрішніх програм з відновлення житла;
 6. Інші задачі в рамках діяльності проєкту.

Вимоги до кваліфікації підрядника:

 1. Вища освіта;
 2. Вільне володіння українською мовою;
 3. Релевантний досвід не менше 1 року;
 4. Розуміння місцевого контексту щодо потреб в гуманітарній допомозі;
 5. Досвід роботи в неурядових організаціях, попередня громадська діяльність буде перевагою;
 6. Вільне володіння українською мовою;
 7. Впевнений користувач Microsoft Office та G-Suite;
 8. Уважність до деталей, вміння дотримуватися дедлайнів.

Інший релевантний досвід та навички:

 1. Висока мотивація та здатність ефективно надавати послуги з мінімальним контролем.
 2. Вміння працювати в команді.

Умови:

Між БО «БФ «ССС» та підрядником буде підписано угоду про надання послуг, в якому буде детально викладено умови співпраці.

Вимоги до підрядника – учасника тендеру:

 1. Обов’язкова реєстрація фізичною особою-підприємцем 3 групи, без ПДВ.
 2. Наявність відповідних КВЕДів.

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Резюме.

У разі відсутності реєстрації фізичної особи-підприємця, учасник  надає організатору наступні документи:

 1. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (вказавши в п4., що “Готовий/а зареєструвати ФОП”);
 2. Резюме.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;

Відбір підрядника буде здійснюватися на основі професійного досвіду кандидатів та їхньої компетенції, що відповідають вимогам, наведеним вище.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59  13 грудня  2023 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою «Відкриті торги: послуги регіонального/ї координатора/ки в Херсонській області» на адресу:procurementsss@radnyk.org.

Тендерна процедура:

 • Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.
 • До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.
 • Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.
 • Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та відповідатиме професійному досвіду та компетенціям.
 • Очікується, що співбесіди з підрядниками, які увійдуть до списку після первісного відбору, будуть проводитися особисто або за допомогою Teams/Zoom. Відповідь електронною поштою після остаточного туру співбесід отримають тільки ті підрядники, які пройшли відбір. Також відібрані підрядники, будуть сповіщені через електронну пошту, протягом 3 днів після кінцевого терміну подання тендерних пропозицій.
 • Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.

Додаткові застереження:

 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.
 • Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.
 • Під час організації закупівель послуг та товарів, надається пріоритет процедурам що зменшують використання паперової документації. Для цього повідомляємо, що за результатами визначення переможця, перевага надається укладанню угод та документів пов’язаних з виконанням таких угод та здійсненню обміну документами за допомогою електронного сервісу «Вчасно».

Індивідуальний підхід та рівні можливості

БО «БФ «ССС» застосовує індивідуальний підхід та поважає права людини у всіх сферах її діяльності. БО «БФ «ССС» прагне створювати умови праці, що відповідають принципам гендерної рівності та культурно-особистісного різноманіття персоналу. Підрядники повинні поважати рівні права осіб та прагнути створити атмосферу, в якій відмінності людей підтримують та цінують.

Запитання  щодо  тендеру  можна  надсилати  в  електронному  вигляді  за  ел. адресою: procurementsss@radnyk.org до 13 грудня 2023 року.


Останні публікації цього розділу:

Програмний/а менеджер/ка простору в “Collabzone”

Асистент/-ка з Аналітики/ (Analytical Assistant) - Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні

Старший/-а Асистент/-ка Кол Центру / (Call Centre Senior Assistant (Cash Based Interventions (CBI))) - Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні

Консультант(ка) з комунікацій та залучення, Проект SAFEMed/USAID Activity

Консультант/-ка з питань розвитку гідротехнічної меліорації

Проєктний/на менеджер/менеджерка (адвокація та залучення стейкхолдерів) до Офісу відновлення та реформ Кабінету Міністрів України