Регіональний координатор в Донецькій, Луганській, Харківській та Запорізькій областях

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
kmorhun

вакансія
Регіональний координатор в Донецькій, Луганській, Харківській та Запорізькій областях

Оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі послуг регіонального координатора в Донецькій, Луганській, Харківській та Запорізькій областях

 

Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез» в рамках грантового проєкту «СИЛА (Єднання через спільні дії молоді)», що реалізується за підтримки IREX в Україні, оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг регіонального координатора в Донецькій, Луганській, Харківській та Запорізькій областях.

 

Дата оголошення про тендер: 13 листопада 2020 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 23 листопада 2020 року

 

Деталізація послуг, які надає підрядник:

 1. Залучення активної молоді з числа ВПО до аналізу та оцінки національних та місцевих політик та програм щодо інтеграції внутрішньо переміщених осіб;
 2. Залучення молоді до процесу прийняття рішень. Робота з консультативно-дорадчими органами при органах місцевої влади (наприклад Ради з питань внутрішньо переміщених осіб);
 3. Організація та проведення робочих зустрічей, круглих столів, тренінгів та прес конференції в рамках проекту;
 4. Створення робочих груп при органах місцевої влади для адвокації інтересів молоді ВПО, розробка проектів політик / рекомендацій до регіонального законодавства щодо захисту прав ВПО;
 5. Організація сесії стратегічного планування з експертами для визначення критеріїв інтеграції ВПО, включаючи цілі та завдання регіональних планів дій, з акцентом на молодь ВПО.
 6. Підготовка та подання проектів / рекомендацій до регіональних планів заходів з реалізації Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на 2021-2023 роки
 7. Постійна підтримка Рад ВПО у продовженні роботи з регіональними та національними органами влади – оцінка потреб, робочі зустрічі тощо.
 8. Впровадження інформаційної кампанії щодо проекту.
 9. Інші завдання по проекту.

 

Вимоги до кваліфікації підрядника:

 1. Вища освіта;
 2. Вільне володіння українською мовою;
 3. Досвід роботи у схожій сфері від 2-х років;
 4. Гарна організованість, вміння працювати як самостійно, так і в команді;
 5. Вміння дотримуватися кінцевих термінів;
 6. Впевнений користувач Microsoft Office та G-Suite.

 

Строк надання послуг: до 23 серпня 2022 року (Послуги надаються у віддаленому режимі у період карантину. Графік надання послуг погоджується із замовником).

 ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ

Вимоги до підрядника – учасника тендеру:

Обов’язкова реєстрація фізичною особою-підприємцем 3 групи, без ПДВ з відповідними КВЕДами.

 

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Резюме.

 

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення;
 3. Прийнятна вартість послуг.

Тендерні пропозиції повинні залишатися чинними впродовж шістдесяти (60) календарних днів з граничного терміну подання Тендерних пропозицій.

 

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: [email protected]  до 23 листопада 2020 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та надіслані до 23:59 23 листопада 2020 року у письмовому (електронному, відсканованому) форматі з поміткою “Відкриті торги: Регіональний координатор в Донецькій, Луганській, Харківській та Запорізькій областях” за проєктом «СИЛА (Єднання через спільні дії молоді)», на адресу: [email protected].

 

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 00:00 24 листопада 2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну за умови потрібної кваліфікації постачальника. 

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учаснику тендеру, який переміг, шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможця.  

Додаткові застереження:

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

Директор

БО «БФ «ССС»

Гамільтон Дермот


Останні публікації цього розділу:

Консультант по зв’язкам з громадськістю

Комунікаційний/-а менеджер/-ка в Трансперенсі Інтернешнл Україна

Вакансія: Program Coordinator

Журналіст для проєкту про суспільну доброчесніть

Юридичний/-а радник/-ця в Трансперенсі Інтернешнл Україна

IFES шукає юриста-інтерна в громадський холдинг «Група Впливу»