Регіональний координатор проекту з моніторингу порушень прав людини (Вінниця)

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Nadiia

Вакансії (15)
Регіональний координатор проекту з моніторингу порушень прав людини (Вінниця)

МБФ «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурс для надання послуг регіонального координатора в м.Вінниця в рамках впровадження проекту «Запровадження системи моніторингу та швидкого реагування на порушення прав людини в Україні – REAct». 

Rights-Evidence-Action (REAct) – це платформа, що була розроблена Frontline AIDS (м. Хоув, Сполучене Королівство Великої Британії і Північної Ірландії) для здійснення моніторингу порушень прав представників/представниць ключових вразливих груп та забезпечення системи реагування на такі порушення. Ця система здатна документувати широкий спектр проблем, пов’язаних із правами людини, бар’єрами доступу до ВІЛ-профілактичних або медичних послуг. 

REAct призначений для різних груп населення, але, в першу чергу, спрямований на моніторинг порушень прав маргіналізованих та криміналізованих групи, як-от людей, що живуть з ВІЛ (ЛЖВ), людей, що вживають наркотики ін’єкційно (ЛВНІ), секс-працівників/працівниць, людей із числа ЛГБТ. 

Основні завдання проекту:

- Побудова ефективної системи виявлення бар’єрів щодо реалізації прав ключових груп в Україні в контексті ВІЛ та ТБ. 
- Документування бар’єрів на шляху реалізації прав ключових груп в Україні, наприклад, доступу до профілактичних та медичних послуг в контексті ВІЛ та ТБ, випадків насильства або дискримінаційного ставлення, тощо.
- Налагодження та координація процесу реагування на виявленні бар’єри, відстеження ефективності наданої допомоги щодо кожного виявленого випадку.

Основні обов’язки регіонального координатора проекту:

- Загальний менеджмент проекту REAct в регіоні, постійна супервізія та комунікація всіх активностей з відповідними представниками Альянсу громадського здоров’я, аналіз якості виконання та відповідність термінам реалізації.
- Налагодження співпраці із профілактичними проектами, що надають послуги ключовим групам, та потенційно можуть стати точками входу для виявлення бар’єрів щодо реалізації прав ключових груп.
- Налагодження співпраці із проектами, що надають юридичну та параюридичну допомогу ключовим групам, є обізнаними із специфікою бар’єрів в реалізації прав, з якими можуть стикатися ключові групи. 
- Координація роботи документаторів проекту у регіоні, контроль за дотриманням відповідних політик та інструкцій проекту, навчання щодо ведення платформи REAct, її впровадження, виявлення помилок або складнощів при користуванні платформою, проблем в налагоджені системи реагування на виявлені порушення на індивідуальному рівні.
- Забезпечення процесу своєчасного та повного документування місцевими документаторами випадків порушення прав ключових груп, наприклад, доступу до профілактичних та медичних послуг в контексті ВІЛ та ТБ, випадків насильства або дискримінаційного ставлення, тощо.
- Надання технічної допомоги документаторам проекту у регіоні щодо алгоритму реагування на випадки порушень прав.
- Налагодження системи переадресації виявлених правових порушень ключових груп до відповідних спеціалістів для отримання юридичної або параюридичної допомоги, відстеження ефективності даного перенаправлення, доповнення задокументованих випадків у разі отримання додаткової інформації.
- Здійснення верифікації задокументованих випадків, перевірка на предмет відповідності, повноти та змісту введеної інформації; проведення аналізу випадків, щодо яких не відбулось успішного вирішення ситуації з порушенням прав, або не було вжито жодних заходів.
- Проведення координаційних зустрічей із зацікавленими сторонами для представлення агрегованої інформації щодо виявлених випадків, вироблення стратегії щодо попередження виникнення даних випадків в майбутньому. 

Запланована зайнятість: часткова зайнятість, грудень 2020  – грудень 2021, з можливим продовженням виконання обов’язків у 2022 році.

Загальні вимоги до координатора проекту: 

- Досвід менеджменту регіональних проектів в сфері ВІЛ або ТБ буде значно перевагою;
- Досвід роботи в галузі ВІЛ/СНІД; 
- Досвід роботи з представниками ключових груп; 
- Обізнаність із нормативно-правовою базою в сфері ВІЛ/СНІД, особливостей нормативно-правової бази, що стосується ключових груп, дискримінаційного ставлення та проявів насильства (юридична освіта буде перевагою); 
- Досвід роботи із неурядовими організаціями, державними установами, закладами охорони здоров‘я; 
- Відповідна вища освіта (громадське здоров’я, право, соціальні науки, управління); 
- ФОП або готовність його відкрити у стислі терміни – обов’язково;
- Високий рівень комп’ютерної грамотності.

Процедура участі в конкурсі:

Усі учасники конкурсу повинні подати CV та мотиваційний лист. Документи необхідно надіслати на електронну адресу фахівця з координації досліджень проекту, Надії Семчук ([email protected]до 18:00 20 жовтня 2020 р. У темі повідомлення зазначте місто: «Регіональний координатор проекту REAct_Вінниця».


Останні публікації цього розділу:

Вакансія: Cоnsultant-analyst on Investment Promotion

Національний консультант з підтримки впровадження цифрових рішень для бізнес асоціацій

Freedom House шукає Консультанта/ку для проєкту з громадського контролю за силовими структурами

Компанія / індивідуальний консультант(и) для проведення оцінки потреб щодо психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) різних цільових груп та розробки втручань/тренінгів з нарощування потенціалу

Журналіст/ка-розслідувач/ка

Проєктний/а координатор/ка