Регіональні тренери в Сумській області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
KiVi

офіс тренінг семінар онлайн вебінар
Регіональні тренери в Сумській області

Благодійна організація «TBpeopleUkraine» спільно з Благодійною організацією «100 ВІДСОТКІВ ЖИТТЯ» оголошує конкурс на вакансію «Регіональні тренери» в Сумській області у рамках проекту «Сталі та доступні послуги у сфері ТБ в умовах переходу від донорського до бюджетного фінансування» (напрямок 150М), який спрямований на забезпечення на національному рівні сталої відповіді на епідемію ТБ в Україні з урахуванням потреб ТБ спільноти в рамках переходу на державне фінансування.

Завдання в рамках напрямку:

 • участь у дводенному заході з централізованого навчання регіональних тренерів;
 • підготовка  програми тренінгів;
 • проведення 7-ми одноденних   тренінгів  на тему “Формування толерантного ставлення у медичних працівників до людей, які хворіють на ТБ, та представників груп найвищого ризику”, відповідно до плану-графіку тренінгів.

Вимоги до кандидатів:

 • Зацікавленість у впровадженні пацієнт-орієнтованих моделей надання медичної допомоги хворим на туберкульоз з дотриманням вимог інфекційної безпеки, комплексного соціального супроводу та у подоланні епідемії туберкульозу в Україні;
 • хороші комунікативні навички;
 • професійні компетентності: лікар/представник вищого медичного учбового закладу/представник спільноти ТБ
 • достатній рівень володіння MS Office;

Термін виконання робіт:  липень – листопад  2021 року.

Перелік документів, які необхідно надати:

 • резюме українською або російською мовою;
 • заповнений, підписаний та відсканований додаток до оголошення (Додаток 1) 

Термін подання документів:  до 07  липня   2021 року, реєстрація документів завершується о 18.00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: [email protected] У темі листа обов’язково зазначте «вакансія_«Регіональні тренери, Сумський регіон» (150М)».

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з таким:

 • учасник ознайомлений з опублікованим оголошенням;
 • на співбесіду буде запрошено тільки кандидатів, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевої подачі документів на конкурс, у т.ч. дистанційно (за потреби).

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, за тел. (093) 54-58-629 або на ел. адресу [email protected]. Організатори конкурсу залишають за собою право заміни відібраного кандидата у випадку неякісного виконання завдань проекту.

Примітка: Договір про надання послуг буде укладений на суму, що не перевищує передбачений обсяг фінансування за відповідною статтею витрат.


Останні публікації цього розділу:

Civic Engagement Officer for USAID DOBRE Program/Спеціаліст із залучення громадськості в програму USAID DOBRE

Nаtional health data analyst for contract monitoring, PHC evaluation at strategic purchaser in Ukraine - WHO CO in Ukraine

Executive director of the Reforms Delivery Office/Виконавчий директор офісу реформ при Кабміні

Консультант/консультантка з підготовки гайду “Онлайн ініціативи неформальних інклюзивних ЧСЧ/ЛГБТІК груп: кращі практики”

Рух ЧЕСНО запрошує до команди адміністративного асистента/ку

Оpеn Land Market Corruption Risks Consultant for NACP Support to Anti-Corruption Champion Institutions Program in Ukraine Kyiv, Ukraine