Регіональні громадські раппортери у МБФ «Альянс громадського здоров’я»

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
olya_gaponenco

logo
Регіональні громадські раппортери у МБФ «Альянс громадського здоров’я»

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» оголошує конкурс на посаду регіональних громадських раппортерів в рамках проекту  «Інноваційні підходи до виявлення пацієнтів з ВІЛ та залучення їх до лікування» на виконання складової частини проекту «Прискорення заходів з подолання ВІЛ-інфекції в Україні» (HealthLink) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» (до листопада 2015 року відомий як Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні») (далі – «Організатор конкурсу») є провідною недержавною професійною організацією, яка у співпраці з державними партнерами та громадськими організаціями здійснює істотний вплив на епідемію ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусних гепатитів та інші соціально небезпечні захворювання в Україні шляхом надання фінансової й технічної підтримки відповідних програм, якими охоплено понад 250 000 клієнтів з найбільш уразливих груп населення.

Інформація про проект, в рамках якого оголошено конкурс

Загальною метою проекту HealthLink є покращення доступу людей, що живуть з ВІЛ (ЛЖВ) та представників уразливих груп до якісних послуг з профілактики та лікування ВІЛ. Проект передбачає вдосконалення надання послуг на рівні як закладів охорони здоров’я, так і спільнот, а також цільового маркетингу найважливіших послуг та їх постачальників. В рамках проекту основні виконавці – БО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» (Мережа) та Організатор конкурсу у співпраці з місцевими громадськими організаціями, закладами охорони здоров’я та надавачами супутніх послуг:

 • працюватимуть з ЛЖВ та уразливими групами (УГ) для посилення попиту на послуги;
 • залучатимуть ЛЖВ та УГ, організації та активістів до системної адвокаційної діяльності щодо вдосконалення законодавства, нормативних актів, операційної політики та їх практичного застосування для сприяння доступу до якісних та ефективних послуг;
 • розроблятимуть, вдосконалюватимуть та збільшуватимуть масштаб впровадження ефективних моделей охоплення людей з високим рівнем ризику інфікування ВІЛ; сприятимуть швидкому початку лікування, а також забезпечуватимуть прихильність та утримання на лікуванні;
 • готуватимуть працівників охорони здоров’я для ефективного надання якісних послуг ЛЖВ та УГ та працюватимуть над зменшенням стигми і дискримінації по відношенню до ЛЖВ та УГ.

Регіональні громадські раппортери працюватимуть з 1 липня по 30 вересня 2018 р. в м. Києві та 11 областях України (Донецька (підконтрольні території), Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Київська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська). Планується створення в кожній області та м. Києві команди громадських раппортерів у складі 2-3 осіб, що працюватимуть під керівництвом регіонального координатора-супервізора.

Роль регіонального громадського раппортера (РГР) полягає у виконанні наступних завдань:

 • Проведення регулярної оцінки якості послуг з виявлення та лікування ВІЛ для груп найвищого ризику інфікування ВІЛ серед різних надавачів послуг, закладів та установ, що надають послуги з ВІЛ/СНІД. Основними методами оцінки будуть опитування клієнтів та надавачів послуг, спостереження, відео огляди (з використанням мобільних пристроїв), аналіз доступної документації тощо;
 • Рейтингування надавачів послуг, закладів та установ, що надають послуги з ВІЛ/СНІД за допомогою спеціально розробленої Альянсом системи рейтингів;
 • Координація дій, регулярна звітність та узгодження інформації з регіональним координатором;
 • Інформування всіх зацікавлених (потенційних клієнтів та надавачів послуг) про рейтинг надання послуг різними медичними та соціальними установами шляхом розміщення інформації на веб-порталі, в існуючих періодичних виданнях для ГНР та в соціальних мережах.

Підпорядкування: регіональному координатору-супервізору.

Загальні вимоги до кандидата:

 • Відданість справі боротьби зі СНІДом та мотивація до роботи;
 • Досвід роботи в галузі ВІЛ/СНІД з групами найвищого ризику (ЧСЧ, СІН) щонайменше 3 роки;
 • Комунікативні навички та досвід роботи «у полях»;
 • Досвід збору та акумуляції великого обсягу інформації;
 • Досвід роботи із державними установами, закладами охорони здоров‘я та громадськими організаціями;
 • Відповідна освіта (соціальні науки, управління, медична освіта, журналістика тощо);
 • Високий рівень комп’ютерної грамотності (навички публікацій статей на веб-вузлах, у соціальних мережах тощо);
 • Вміння писати рецензії, проводити опитування, аналізувати та робити висновки, формулювати повідомлення.

Персональні якості: регіональний громадський раппортер повинен бути готовим до порозуміння, мати високі комунікативні навички, ініціативним та чітко і в зазначені терміни виконувати робочі завдання.

Вітається участь у конкурсі представників спільноти.

Ми пропонуємо: співпрацю з динамічною організацією, що розвивається і націлена на результат.

Як взяти участь у конкурсі: будь ласка, надсилайте своє резюме та мотиваційний лист українською мовою на адресу [email protected] та [email protected] до 23:59 18 червня 2018 р.

У назві повідомлення зазначте: «РГР: назва регіону»

Останній термін подання заявок:  23:59 18 червня 2018 р.

На співбесіду (за допомогою скайпу та/або вайберу) буде запрошено тільки тих кандидатів, яких буде відібрано за результатами попереднього розгляду резюме та мотиваційного  листа.

Альянс громадського здоров’я працює відповідно до політики рівних можливостей, тому наймає на роботу кваліфікованих фахівців з різних секторів суспільства, незалежно від їх соціально-демографічних характеристик, ВІЛ статусу, і індивідуальних переваг.


Останні публікації цього розділу:

Sаles Consultant

Головний спеціаліст експертної групи з питань надання вторинної та третинної медичної допомоги Директорату медичних послуг

Головний спеціаліст експертної групи з питань надання екстреної медичної допомоги

Головний спеціаліст експертної групи з питань стратегічних комунікацій Директорату стратегічного планування та євроінтеграції (друга вакантна посада)

ПРООН в Україні шукає Specialist on Employment and Entrepreneurship

Головний спеціаліст експертної групи з питань стратегічних комунікацій Експертної групи з питань стратегічних комунікацій (перша вакантна посада)