Психолог/иня с. Жванець Хмельницька обл.

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Vacancy вакансія dfrfycsz(11)
Психолог/иня с. Жванець Хмельницька обл.

Благодійний фонд “Посмішка ЮА”, запрошує Психолога/-ню в команду проєкту Запровадження заходів готовності до надзвичайних ситуацій для зміцнення спроможності співробітників та розбудови спроможності громади у вирішенні ризиків захисту дітей, які постраждали від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні, який/а буде надавати послуги з психосоціальної підтримки клієнтам, що звертаються за послугами до  Громадського центру «Простір, дружній до дітей, молоді та їх сімей»; проведення сесій з психологічної підтримки клієнтів та проведення терапевтичних сесій у групах, якщо потрібно; створення безпечного простору та посилення взаємодії між дітьми та батьками; надання комплексної психосоціальної підтримки дитині та її родині в умовах кризи; забезпечувати підтримку на належному рівні психологічного стану клієнтів щодо адаптації у суспільному житті під час війни; підготовка та надання консультацій клієнтам щодо реагування на кризові ситуації під час війни; психологічна підготовка та підтримка клієнтів до життя в Україні в умовах війни; здійснення заходів щодо оптимізації соціально-психологічного клімату проєкту у відповідних населених пунктах; здійснення психологічної підтримки внутрішньо переміщених осіб; реалізація програми «Позитивне батьківство» на базі Громадського центру «Простір, дружній до дітей, молоді та їх сімей».

Локація: с. Жванець , Хмельницька обл., Камʼянець-Подільський район.

Вимоги до виконавців: 

- вища освіта в галузі психології;

- не менше двох років досвіду у сфері психічного здоров’я;

- компетенція у галузі надання першої психологічної допомоги та підтримки осіб, які мають таку потребу;

- вміння працювати з дорослими;

- комунікабельність, вміння працювати у команді та взаємодіяти;

- вміння планувати та виконувати заплановане вчасно, дисциплінованість;

- бажання навчатись та розвиватись;

- активність у вирішенні проблемних питань та вміння знаходити рішення;

- гнучкість при виконанні обов’язків з дотриманням якості їх надання;

- навички роботи з комп’ютером (MS Office, Internet,Google Docs, Zoom, Teams, Telegram);

- нульова толерантність до будь-яких проявів насилля та дискримінації, дотримання етичних норм (Сексуальна експлуатація та наруга заборонені в усіх формах. Організація впроваджує політику запобігання сексуальним домаганням, сексуальній експлуатації та нарузі. Процедури регулюються відповідно до політики ЗСЕН та організаційних правил і положень організації).

 Вид співпраці: повна зайнятість.

 Пропозиція має містити:

резюме, в якому вказано досвід вказаний в вимогах.

Пропозиції необхідно надіслати до 20.12.2023 на електронну адресу [email protected] з приміткою у темі листа «Психолог/-ня с. Жданець Хмельницька обл.» 

*Якщо протягом 10 днів (з моменту завершення терміну подачі резюме) ми не зв’яжемось з Вами — це означає, що вказані в резюме знання та досвід не відповідають вимогам. В такому випадку ми зможемо повернутись до вашої кандидатури при появі релевантних вашому досвіду вакансій.

**Надсилаючи резюме, Ви надаєте згоду на обробку та зберігання своїх персональних даних.


Останні публікації цього розділу:

Експерт/ка з адвокації на рівні громад

Головний/а методист/ка психологічної служби

Експерт/ка з моніторингу результатів впровадження порядків міжвідомчої взаємодії

Експерт(-ка) з розвитку електромереж у Команду підтримки відновлення та реформ Міністерства енергетики України

Українська природоохоронна група шукає комунікаційника/цю

Консультантка/т: Designer Consultant, for USAID Cybersecurity for Critical Infrastructure in Ukraine Activity, DAI Global, LLC