Психолог/иня (мобільна бригада) – Запоріжжя

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ODranova

ПСИХ КС
Психолог/иня (мобільна бригада) – Запоріжжя

Тривалість договору: 6 місяців з можливістю подовження              
Місце роботи: Запоріжжя

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

FHI 360 – це міжнародна некомерційна організація з розвитку людського потенціалу, яка працює в більш ніж 70 країнах світу і прагне довгостроково покращувати життя шляхом просування інтегрованих рішень на місцях. Команда кризового реагування FHI 360 реагує на надзвичайну гуманітарну ситуацію в Україні за допомогою комплексної програми охорони здоров’я та захисту, спрямованої на зниження захворюваності та смертності серед постраждалого від конфлікту населення. Крім того, FHI 360 підтримує надання психосоціальної підтримки вразливим групам, які постраждали від конфлікту. Більше інформації ви зможете знайти тут https://www.fhi360.org.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Під безпосереднім контролем Керівника з громадської охорони здоров’я FHI 360 психолог надаватиме пряму індивідуальну та групову психосоціальну підтримку (ПСП) громадам, які постраждали від конфлікту, зосереджуючись на внутрішньо переміщених особах (ВПО), уразливих групах населення, таких як люди з обмеженими можливостями та люди похилого віку, постраждалих від гендерно зумовленого насильства (ГЗН) та людях, що потребують допомоги.

Психолог працюватиме в установах первинної медико-санітарної допомоги та тісно співпрацюватиме з медичним персоналом з метою сприяння налагодженню зв’язків між медичними та психосоціальними службами. Крім того, психолог надаватиме психологічну підтримку медичному персоналу та іншим працівникам на передовій, які займаються проблемами стресу, професійного вигоряння та травм, а також розроблятимуть плани з самопомочі.

ОСНОВНІ ОБОВ’ЯЗКИ ТА ЗАВДАННЯ

 • Оцінювати потреби кожного медичного закладу в психосоціальній підтримці (ПСП) і розробляти робочий план заходів.
 • Проводити індивідуальні та групові сесії з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) для пацієнтів та вразливих членів громади, а також для медичного персоналу та інших працівників на передовій.
 • Брати участь у розробці шляхів направлення до вищих і більш спеціалізованих закладів для складних випадків і забезпечувати ефективне функціонування шляхів направлення.
 • Координувати та спостерігати за пацієнтами, які на думку медичного закладу, потребують ПСП
 • Забезпечити належне документування випадків пацієнтів, направлень та запланованих заходів.
 • Розробляти та проводити інформаційні сесії для пацієнтів та членів громади щодо охорони психічного здоров’я та гендерно зумовленого насильства (ГЗН).
 • Складати та подавати щотижневі та щомісячні звіти про діяльність ПЗПСП Керівнику з громадської охорони здоров’я.
 • Забезпечити конфіденційність кейсів пацієнтів та пов’язаної з ними інформації.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

 • Вища освіта психолога.
 • 2-4 роки професійного досвіду надання безпосередньої підтримки (базове консультування, кейс-менеджмент, перша психологічна допомога) для вразливих категорій населення, включно з постраждалими від ГЗН.
 • Знання англійської мови буде перевагою.
 • Вміння працювати в команді, бажання вчитися та гнучкість при роботі в складних умовах.
 • Вміле володіння Microsoft Word, Excel та PowerPoint.

Будь ласка, надсилайте своє резюме та супровідний лист на адресу [email protected] із зазначенням у темі «Психолог – Україна».

Заявки розглядаються на постійній основі.


Останні публікації цього розділу:

Юрист_ка. Проєктна робота

Спеціальна програма стажування у Центральній виборчій комісії

Старший/-а асистент/-ка проекту, (Senior Project Assistant (CBI)) - Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні

Старший_а аналітик_иня у сфері політик для військових

Молодший_а аналітик_иня для громадської організації

USAID ERA looks for PR Spеcіalіst