Проєкт Low Carbon Ukraine шукає радника в сфері низьковуглецевої політики

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
anastasiia.synytsia

вакансія vacancy job
Проєкт Low Carbon Ukraine шукає радника в сфері низьковуглецевої політики

Berlin Economics – незалежна консалтингова компанія, яка консультує з економічних питань своїх клієнтів зі сфер політики та бізнесу. Основна увага приділяється країнам Східної Європи з перехідною економікою. Ми консультуємо державний сектор у різних сферах політики. Наша основна мета – сприяти сталому економічному розвитку шляхом побудови ефективних інституцій.

У нашому поточному проєкті, який фінансується Федеральним міністерством із питань довкілля, збереження природи та радіаційної безпеки Німеччини(BMU) в рамках Міжнародної кліматичної ініціативи (IKI), ми консультуємо український уряд щодо стратегій та політик низьковуглецевого розвитку. Це завдання охоплює як стратегічні, так і дуже детальні оперативні питання на стику енергетичної та кліматичної політики. Проєкт стартував у вересні 2018 року і триватиме до серпня 2021 року.

Обов’язки:

  • допомога з визначенням та аналізом тем відповідно до мети проекту
  • дослідницька робота, в т.ч. дослідження політичного та правового середовища
  • коментування проєктів законів, інших нормативно-правових актів та політичних документів
  • регулярна підготовка матеріалів для бенефіціара проєкту
  • співавторство публікацій проєкту
  • підтримка процесу роботи зі стейкхолдерами

Косультант співпрацюватиме з Головою комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Верховної Ради України, який є бенефіціаром цього проєкту.

Необхідні кваліфікації та навички:

Ступінь магістра (або еквівалент) з економіки або енергетичної інженерії, докторський ступінь буде перевагою. Кандидати повинні мати досвід роботи (не менше року). Кандидати мають продемонструвати технічні сильні сторони в кількісних економічних методах та вміння працювати з програмним забезпеченням. Кандидати також повинні мати економічні знання та володіти англійською мовою, – як письмовою, так і розмовною. Ми очікуємо, що кандидати працюватимуть самостійно та матимуть високий рівень надійності, точності та розсудливості. Розглядатися можуть лише кандидати, які мають громадянство України.

Зацікавлені?

Будь ласка, надішліть запит англійською мовою зі додатковими документами (супровідний лист, CV та рекомендації) в одному PDF-файлі (максимум 5 МБ) на адресу [email protected]. Будь ласка, вкажіть у темі листа “LCU advisor energy committee 2019″. Дедлайн подачі заявки – 24 листопада 2019 року.

Якщо у вас є додаткові запитання, будь ласка, напишіть на пошту [email protected]. Більше інформації про наш проєкт можна знайти на веб-сайті www.lowcarbonukraine.com та про компанію на веб-сайті www.berlin-economics.com.


Останні публікації цього розділу:

Senior Project Manager: Public administration reform в Офіс підтримки реформ (RST)

УКМЦ шукає керівника проєкту

Консультант з розробки бізнес-моделі та бізнес-плану торгової онлайн платформи «Фермер-онлайн» у Проект міжнародної технічної допомоги «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)»

Communications Director для роботи в Програмі USAID “Конкурентоспроможна економіка України”

Регіональна координаторка БО «Позитивні жінки» у Одеській області

ПРООН в Україні шукає Senior Economist