Старший/а менеджер/ка відділу субгрантів і контрактів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics logo
Старший/а менеджер/ка відділу субгрантів і контрактів

Загальна інформація:

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) є семирічним проектом міжнародної технічної допомоги, що впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.» у рамках Договору про співпрацю з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) починаючи з 15 листопада 2019 р.

Метою Програми є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Цілі програми співпадають із трьома елементами ринкової системи: ланцюги доданої вартості, функції підтримки, нормативно-правова база.

З метою забезпечення швидкого реагування на продовольчу кризу, що розгортається в Україні та світі, АГРО працює задля відновлення сільськогосподарського сектору, зокрема його модернізації, підвищення ефективності та диверсифікації, що в свою чергу сприятиме довгостроковому економічному відновленню України та покращенню глобальної продовольчої безпеки.

Кімонікс-АГРО працює над втіленням започаткованої USAID Ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна, яка допоможе Україні зберегти бл. 1,5 млн. т зерна в рамках більш широких зусиль USAID зі збереження темпів виробництва та експорту зерна з України до інших країн світу.

Діяльність АГРО ґрунтується на концептуальному підході, що передбачає розвиток ринкової системи (https://beamexchange.org).

Мета роботи:

Для досягнення загальних цілей проекту АГРО Cтарший/-а менеджер/-ка відділу субгрантів і контрактів підпорядковується Керівнику відділу субгрантів і контрактів. Він (вона) відповідає за загальне управління та координацію роботи команди відділу в рамках поставлених програмних завдань, а також за співпрацю з відповідними технічними командами.

Основні обов’язки та зобов’язання (основні функції):

 • Адміністративне та фінансове управління діяльністю відділу субгрантів і контрактів в межах визначених програмних завдань.
 • Координація роботи з іншими членами команди, зокрема з Керівником Програми, Заступником керівника Програми, Керівником відділу субгрантів і контрактів та керівниками технічних команд, для дотримання політик і процедур USAID та «Кімонікс» на всіх етапах створення, розробки та реалізації субгрантів і контрактів.
 • Налагодження ефективної взаємодії між співробітниками проекту, субреципієнтами та підрядниками, надання їм технічних консультацій і підтримки у таких сферах, як ініціювання субгрантів, управління, вимоги до закупівель та планування впровадження.
 • Тісна співпраця зі всіма співробітниками програми для забезпечення відповідності встановленим політикам USAID та «Кімонікс» щодо управління субгрантами/контрактами при оцінці концепцій субгрантів та супровідної документації. Надання необхідних рекомендацій менеджерам відділу та іншим відповідальним членам команди.
 • Забезпечення належного узгодження остаточних умов субгрантів, включно з переглядом і аналізом бюджетних оцінок на предмет їх належності, допустимості, обґрунтованості та узгодженості. Це передбачає взаємодію зі співробітниками проекту та субреципієнтами для розробки або перегляду детальних бюджетів субгрантів, які є реалістичними та відповідають потребам діяльності.
 • Перевірка необхідної документації для виплат за субгрантами, включно з угодами, протоколами переговорів, бюджетами, внесеними змінами тощо, для забезпечення належної якості та контролю дотримання вимог перед передачею на розгляд Керівнику відділу та Вашингтонському офісу «Кімонікс».

Умови і терміни роботи:

Для залучення на цю посаду передбачається укладення річного трудового договору з можливою щорічною пролонгацією до завершення строку впровадження Проекту (13 листопада 2026 р.) – в залежності від завдань, що включатимуться до наступних Річних планів робіт Проекту.

Визначене місце роботи: Київський офіс Проекту (м. Київ, Україна, за необхідності – віддалена робота).

Працівник/Працівниця періодично їздитиме у відрядження в інші регіони України.

Необхідні навички та професійна кваліфікація:

 • Обов’язкованаявність ступеня бакалавра. Бажана профільна вища освіта.
 • Від трьох (3) до п’яти (5) років досвіду роботи з поступовим підвищенням відповідальності в сфері управління грантами та субгрантами. в проектах, що фінансуються донорами, включаючи управління діяльністю, фінансовий менеджмент, закупівлі та/або субконтрактування/укладання контрактів.
 • Підтверджений досвід управління грантами з акцентом на забезпечення своєчасного виконання закупівель, фінансових, логістичних та програмних аспектів відповідно до затвердженої діяльності.
 • Підтверджений досвід оцінки організацій-реципієнтів на предмет відповідності грантовим вимогам, а також оцінки їхніх фінансових, адміністративних можливостей та можливостей планування програм.
 • Готовність до відряджень до місць реалізації проектів АГРО.
 • Обов’язкове знання політик та процедур USAID щодо управління контрактами та грантами.
 • Здатність на практиці демонструвати успішний досвід роботи з усіма основними компетенціями, зазначеними вище.
 • Вміння працювати самостійно з мінімальним наглядом, визначати пріоритетність наявних робочих завдань у дуже динамічному середовищі, дотримуватись термінів і приймати зважені професійні рішення, які позитивно впливають на імідж програми АГРО.
 • Бажаний досвід керівництва, наставництва та коучингу команд.
 • Бажаний попередній досвід роботи з «Кімонікс» на посаді, пов’язаній з управління грантами.
 • Обов’язкове вільне володіння українською мовою (письмово та усно).
 • Обов’язкове вільне володіння англійською мовою (письмово та усно).

Порядок подання резюме

Просимо надсилати резюме та супровідний лист на електронну адресу [email protected] не пізніше 17 червня 2024 р. з поміткою Senior SIF Manager та Вашим прізвищем у темі листа. Будь-ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.

Компанія «Кімонікс» – роботодавець, що надає рівні можливості всім кандидатам і працівникам та не дискримінує за ознаками раси, кольору шкіри, віросповідання, статі, національності, політичних переконань, сексуальної орієнтації, гендерної ідентифікації, сімейного статусу, інвалідності, генетичної інформації, віку, членства в професійних організаціях, або за іншими факторами, що не входять до переліку необхідних навичок та професійної кваліфікації.


Останні публікації цього розділу:

Менеджер/ка проєкту «Професійний розвиток жінок у сфері пасажирського транспорту»

Менеджер/ка з фінансів

Procurement and Logistics Officer / Фахівець/чиня із закупівель та логістики

Aссистент/ка відділу персоналу / HR assistant

Monitoring and Evaluation Specialist / Спеціаліст/ка з моніторингу та оцінки

Фонд "Євразія" шукає Фінансового(-ву) менеджера/ку