Проект міжнародної технічної допомоги «ПРОГРАМА USAID З АГРАРНОГО І СІЛЬСЬКОГО РОЗВИТКУ (АГРО)» шукає експерта з розвитку локальних ринків збуту Полтавської, Харківської, Сумської областей

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Chemonics logo
Проект міжнародної технічної допомоги «ПРОГРАМА USAID З АГРАРНОГО І СІЛЬСЬКОГО РОЗВИТКУ (АГРО)» шукає експерта з розвитку локальних ринків збуту Полтавської, Харківської, Сумської областей

Загальна інформація:

Програма «АГРО» є п’ятирічним проектом, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл», глобальним постачальником послуг з консалтингу та міжнародного розвитку.

Метою Програми є прискорення економічного розвитку сільських громад України, що потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних та прибуткових мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

Діяльність АГРО ґрунтується на концептуальному підході, що передбачає розвиток ринкової системи (https://beamexchange.org). 

В умовах війни АГРО прагне максимально зберегти та відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі агро-ММСП у забезпеченні продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

Метою роботи експерта є консультативна підтримка ММСП, які виготовляють продукти харчування з доданою вартістю в Полтавській, Харківській, Сумській областях, щоб налагодити нові зв’язки в ланцюгах постачання до локальних магазинів, задоволення потреб вразливого населення або населення, що постраждало від війни включно через участь у механізмах державних закупівель та закупівель гуманітарних організацій .

Експерт розробить інформаційний довідник для локальних виробників з рекомендаціями щодо плану дій під час війни для збільшення об’ємів продажу , та сприятиме розповсюдженню  серед галузевих асоціацій та бізнес об’єднань.

Основні функції:

  • Пошук ММСП з Полтавської, Харківської, Сумської областей та збір від них пропозицій щодо асортименту, які мають зареєстровані виробничі потужності або ж мають потенціал для виробництва продукції, яка зможе забезпечити продовольчу безпеку регіону.
  • Пошук локальних магазинів, гуманітарних організацій та інші організації в громадах Полтавської, Харківської, Сумської областей, які можуть здійснювати закупівлю продуктів харчування на постійній основі;
  • Консультативна підтримка ММСП у формування переліку та кількості продуктів, які мають намір закупити локальні магазини, гуманітарні організації, військова цивільна адміністрація та інші організації згідно потреб по продовольчій безпеці;
  • Здійснення консалтингового супроводу ММСП в процесі підготовки та під час самого постачання продукції згідно запитів (від складання переліку критично важливих продуктів, які може виробляти підприємство до виявлення потенційних партнерів та закупівельників в регіоні);
  • Взаємодія з експертами з інших регіонів щодо обміну контактами та створення інформаційного довідника з рекомендаціями щодо плану дій під час війни для збільшення об’ємів продажу локальним виробникам;
  • Презентація рекомендацій та довідника;
  • Підготовка фінального звіту з викладенням досягнутих уроків та рекомендацій для ММСП щодо інструментів, механізмів пошуку та налагодження зав’язків зі збуту.

Для залучення на цю посаду передбачається укладення короткострокового договору підряду, термін якого визначатиметься в залежності від обсягу визначених завдань, що включені до Річних планів робіт Проекту.

Місце виконання завдання – за місцем розташування виконавця з можливістю короткотермінових виїздів в громади цільових областей.

Строк виконання завдання: з 01 червня по 31 серпня 2022 року, загальна кількість днів:  28 днів.

Детальний план, вимоги до кандидатів та інші подробиці дивіться у повтому тексті оголошення Експерт з розвитку локальних ринків збуту Полтавської, Харківської, Сумської областей

Зацікавлених кандидатів просимо надсилати резюме та супровідний лист на електронну адресу [email protected] не пізніше 10 травня 2022 р. з поміткою «Експерт з розвитку локальних ринків збуту Полтавської,  Харківської,  Сумської областей» та Вашим прізвищем у темі листа. Будь-ласка, жодних запитів за телефоном, ми зв’яжемося тільки з фіналістами.

«Кімонікс» – компанія, що надає рівні можливості всім кандидатам і працівникам та не дискримінує за ознаками раси, кольору шкіри, віросповідання, статі, національності, політичних переконань, сексуальної орієнтації, гендерної ідентифікації, сімейного статусу, інвалідності, генетичної інформації, віку, членства в професійних організаціях, або за іншими факторами, що не входять до переліку необхідних навичок та професійної кваліфікації.


Останні публікації цього розділу:

MEAL OFFICER / Менеджер(-ка) з моніторингу та оцінювання

Local Supervisor / Місцевий керівник(ця) проєкту

Вакансія: Senior PHP developer

Радник(ця) з розвитку спроможності та екологічних послуг

Вакансія: Office Assistant (Warsaw, Poland)

Асистент/-ка по роботі з автотранспортом загонів швидкого реагування