Пошук експерта(-ки) для проведення комплексного цифрового аудиту, розробки Політики цифрової безпеки та проведення тренінгу з цифрової безпеки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


tender2022
Пошук експерта(-ки) для проведення комплексного цифрового аудиту, розробки Політики цифрової безпеки та проведення тренінгу з цифрової безпеки

Громадська організація «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» шукає експерта для проведення комплексного цифрового аудиту ГО “ІнСорс”, розробки Політики цифрової безпеки та проведення тренінгу з цифрової безпеки

Термін подачі тендерних пропозицій

З 26 жовтня по 9 листопада 2022 року

Адреса

46002, місто Тернопіль, вул.Коцюбинського М., будинок 5б

Максимальна сума тендеру

57 000 грн

Види послуг

Цифровий аудит, тренінг, експертний супровід

Опис

Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» – неприбуткова громадська організація, що є платформою для розвитку та впровадження ініціатив, спрямованих на покращення якості життя мешканців сільських територій. Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» – це команда людей, які люблять свою справу і готові для неї викладатися на повну! Ми віримо в те, що ініціативи творять зміни, а кожен з нас є джерелом змін. А ще ми багато уваги приділяємо власному організаційному розвитку та вважаємо його невід’ємною частиною своєї щоденної діяльності.

Громадська організація «Центр розвитку ініціатив «ІнСорс» в рамках міжнародної технічної допомоги «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», шукає експерта для проведення комплексного цифрового аудиту ГО “ІнСорс”, розробки та проведення 2-денної стратегічної сесії для персоналу ГО «ІнСорс» з метою розробки Політики цифрової безпеки (2-денна сесія) та супровід (5 годин консультацій), проведення одноденного тренінгу з цифрової безпеки.

Результатом цієї діяльності має бути звіт про результати комплексного цифрового аудиту ГО «ІнСорс», розроблена Політика цифрової безпеки та проведений одноденний тренінг з цифрової безпеки.

Замовник залишає за собою право провести переговори чи попросити дати роз’яснення перед визначенням переможця. Переможця тендеру буде визначено 26 жовтня 2022 року.

Обсяг запланованих робіт:

Проведення комплексного цифрового аудиту ГО “ІнСорс”, розробка та проведення 2-денної стратегічної сесії для персоналу ГО «ІнСорс» з метою розробки Політики цифрової безпеки (2-денна сесія) та супровід (5 годин консультацій), проведення одноденного тренінгу з цифрової безпеки.

Термін надання послуги – 01 листопада 2022 р. – 13 січня 2023 року

Вимоги до виконавців

До участі в тендері запрошуються експерти, які мають практичний досвід роботи у третьому секторі не менше 5-х років. Наявність не менше п’яти рекомендацій від організацій ОГС щодо проведення комплексного цифрового аудиту та консультування з ІТ-тематики, зокрема цифрової безпеки

Для участі в тендері необхідно надіслати:

 • лист зацікавленості (зі вказаною ціновою пропозицією), 
 • резюме, 
 • інформацію про досвід роботи,
 • пропозиції з детальним планом діяльності згідно з запитом.

Критерії відбору:

 1. Суб‘єкт підприємницької діяльності, зареєстрований згідно з чинним законодавством України;
 2. Досвід тренерської діяльності;
 3. Претендент має бути зареєстрованим/зареєстрованою на Маркетплейс
 4. Готовність надати послуги онлайн та офлайн.
 5. Досвід співпраці з неурядовими організаціями та бізнес-середовищем;.
 6. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.
 7. Практичний досвід в ІТ-сфері  буде перевагою

Свої пропозиції надсилайте на електронну пошту [email protected] 9 листопада 2022 року (включно)

Тематики

Цифрова безпека в ОГС. Розробка політик ОГС

Для кого надаватиметься послуга?

Члени НГО

Контактна особа

Віктор Смоляк (0971694278, [email protected])

Кількість учасників – 13

Ця публікація створена Центр розвитку ініціатив “ІнСорс” за підтримки Isar Ednannia у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства».

 


Останні публікації цього розділу:

Engineering Analyst (Wаter), Kyіv, Natіonal position

Stakeholder Engagement and Environmental and Social Management Аnalyst - Kyіv

Engineering Anаlyst (Heat), DS-Kyіv

Короткострокове волонтерство в Польщі

Вакансія: SME Finance Specialist

Вакансія: Business Analyst