Національний експерт Проєкту DECIDE з розвитку демократичних освітніх систем в громадах

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DOCCU

ekspert-nats-z-rozvytku-hromad
Національний експерт Проєкту DECIDE з розвитку демократичних освітніх систем в громадах

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» у зв’язку із стартом Швейцарсько-українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE), що спрямований на децентралізацію управління освітою та має сприяти рівному доступу до якісної освіти в ОТГ, оголошує вакансію на посаду національного експерта з розвитку демократичних освітніх систем в громадах.

Ми розширюємо команду та шукаємо активних, відповідальних і вмотивованих працівників/ниць.

Ознайомитися з Вимогами до посади можна тут:
https://drive.google.com/file/d/1klknFvi-pUNYFKdNkkbzPBu4M1OeTEwk/view

Для участі в конкурсі просимо подати:
• аплікаційну форму (завантажити форму: https://docs.google.com/document/d/1PtU13x9FxWWFOMsS5aRRmKYWN-oJ-3–/edit);
• мотиваційний лист (українською та англійською мовами), в якому описати свій досвід роботи та компетенції, вказати посилання на публікації, вказати очікуваний розмір заробітної плати.

Якщо Ви зацікавились вакансією та готові стати частиною команди DECIDE, просимо до 24 травня 2020 року (включно) надіслати документи (мотиваційний лист, аплікаційну форму) на адресу електронної пошти [email protected] (в темі листа зазначте: «Вакансія: Національний експерт з розвитку демократичних освітніх систем в громадах»).

На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів/ок, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом місяця після кінцевої дати подачі документів на конкурс, у т.ч. дистанційно (за потреби).

Про Проєкт DECIDE
Швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE) реалізується в Україні ГО DOCCU у партнерстві з Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія) за підтримки Швейцарської Конфедерації, представленої Швейцарським бюро співробітництва в Україні.

Проєкт спрямовано на підтримку двох ключових реформ в Україні – освіти та децентралізації.

DECIDE сприятиме посиленню потенціалу ОТГ у розробці та практичній реалізації децентралізованих моделей управління освітою включаючи стратегії розвитку освіти та плани їх впровадження; підвищення професійного рівня посадових осіб місцевого самоврядування ОТГ в цілому та працівників структурних підрозділів, які відповідають за освіту в ОТГ; вдосконаленню методів та інструментів розвитку громадянського суспільства та залучення громадян до управління освітою.

DECIDE спрямовано на впровадження та розвиток демократичного, прозорого та підзвітного управління школами у громадах, посилення їх ролі у громадському житті, залучення всіх громадян до прийняття рішень в ОТГ, включаючи учнів/ць, учителів/ок, керівників/ць шкіл, представників влади, батьків, представників/ць ЗМІ та інших.

Окрім того, Проєкт сприятиме розвитку механізмів політичного діалогу, створенню ефективної нормативно-правової бази у сфері децентралізації управління освітою та дієвого навчання й управління знаннями.

Проєкт буде реалізовуватися у 16 громадах Івано-Франківської, Луганської, Полтавської та Одеської областей. Його перша фаза триватиме з лютого 2020 по січень 2025 року.


Останні публікації цього розділу:

Вакансія: Mid-Term External Evaluator of the Ukraine Reforms Architecture 2.0 programme

Координатор проекту (старший фахівець) відділу управління проектом Глобального фонду

Вакансія: Knowledge Specialist to Ukraine Reforms Architecture Project

Вакансія: Cyber Excellence Mechanism Manager

Молодший спеціаліст з питань економіки охорони здоров’я/ Junior Health Economist

СММ-менеджер у ГО "Смарт Освіта"

  • http://kerivnyk.org.ua Микола Орлов

    Посилання не відкриваються (деталі та заявка)

    • http://www.prostir.ua/ Prostir

      Дякуємо, апдейт зробили. Перевірте, будь ласка