Молодший/ша асистент/ка проєкту

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
DianaKoval

Vacancy_dfrfycsz(15)
Молодший/ша асистент/ка проєкту

IFES – це неприбуткова позапартійна міжнародна організація. Як світовий лідер у просуванні демократії, IFES сприяє належному врядуванню та демократичним правам, надаючи технічну підтримку представникам органів адміністрування виборів, розширюючи можливості недостатньо представлених груп населення їхньої участі у політичних процесах та досліджуючи ситуацію на місцях для покращення виборчого циклу. Із 1987 року місії IFES діяли в понад 145 державах: як у країнах, що розвиваються, так і у країнах зі зрілою демократією.

Із 1994 року IFES відіграє ключову роль у просуванні виборчої, адміністративної та правової реформи в Україні. У співпраці з партнерами в українському громадянському суспільстві та Центральною виборчою комісією (ЦВК) IFES працює над розвитком діалогу щодо виборчої реформи, розбудовою потенціалу місцевих неурядових організацій, інституціоналізацією кращих практик у підготовці працівників органів адміністрування виборів та забезпеченням рівноправного представництва у виборчому процесі недостатньо представлених соціальних груп, особливо жінок, представників етнічних груп та людей з інвалідністю.

ОСНОВНА РОЛЬ/ФУНКЦІЯ:

Молодший/-а асистент/-ка проєкту буде надавати підтримку роботи відділу політичних та виборчих прав IFES в Україні, відповідатиме за своєчасне та якісне виконання поставлених завдань під керівництвом координаторки проєктів.

ОСНОВНІ ОБОВ’ЯЗКИ ТА СФЕРА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:    

 • Надання загальної логістичної підтримки програми під час підготовки до онлайн та офлайн заходів у межах України та за кордоном, а також їх практична реалізація під наглядом керівника.
 • Проведення базових досліджень та надання загальної підтримки в розробці нових програмних заходів з питань гендерної рівності та соціальної інклюзії.
 • Підтримка команди в процесах закупівель необхідних товарів та послуг відповідно до внутрішніх процедур.
 • Адміністрування та зберігання належним чином основних проєктних матеріалів та документів.
 • Редагування, форматування та внесення доповнень у звітність IFES, у тому числі інформаційних листів, коментарів, письмових заміток, операційних звітів, матеріалів для публікацій, звітності для донорів, презентацій та інших звітних документів.
 • Допомога у зборі та відстеженні показників реалізації проєктів та надавати базову підтримку, пов’язану з моніторингом та оцінкою.
 • Планування та організація робочих поїздок і проживання для відділу політичних та виборчих прав, консультантів та учасників заходів в межах України та за кордоном.
 • Відвідування зустрічей/заходів за запитом керівника та підготовка усних звітів/коротких письмових узагальнень після них.
 • Надання фінансовому відділу необхідної інформації та документів задля забезпечення вчасного здійснення платежів відповідно до внутрішніх процедур.
 • Письмовий переклад документів, коли це потрібно.
 • Інші обов’язки за дорученням.

ПРОФЕСІЙНІ ВИМОГИ ТА НАВИЧКИ:

 • Здатність залишатися організованим/-ою, працюючи одночасно над кількома завданнями у стислі терміни.
 • Здатність виконувати завдання під керівництвом.
 • Відмінні навички володіння усною та письмовою англійською мовою.
 • Готовність дотримуватися принципів конфіденційності.
 • Сильні міжособистісні навички та вміння встановлювати і підтримувати ефективні робочі відносини з колегами, контрагентами та партнерами.
 • Здатність проявляти ініціативу, виваженість та наполегливість.

ФАХОВІ ЗНАННЯ ТА КВАЛІФІКАЦІЯ:

 • Обов’язкова наявність ступеню бакалавра або вище в галузі соціальних, політичних наук, менеджменту або в іншій відповідній сфері.
 • Підтверджений попередній досвід організації заходів та управління логістикою, пов’язаною з проведенням заходів.
 • Знання у сферах гендерної рівності та соціальної інклюзії будуть вважатися перевагою.
 • Попередній досвід стажування або роботи в міжнародній або неурядовій організації до одного року буде перевагою.
 • Досвід користування програмами MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).

МОВНІ НАВИЧКИ: обов’язкове вільне володіння англійською та українською мовами.

РОБОЧІ ПОЇЗДКИ: Можливі відрядження в межах України.

ПЕРІОД НАДАННЯ ПОСЛУГ: червень 2024 р. – травень 2025 р.

Дана позиція передбачає місцезнаходження в м. Києві, з можливістю часткової віддаленої роботи. Наявність активного статусу фізичної особи-підприємця (ФОП) або готовність його відкрити вважатиметься перевагою.

Усі зацікавлені кандидати повинні надіслати своє резюме та мотиваційний лист із темою Молодший/-а асистент/-ка проєктуна електронну адресу [email protected] не пізніше 18:00 (за київським часом) 15 травня 2024 р.

Кандидатури усіх кваліфікованих учасників конкурсу буде розглянуто для участі у відборі та не буде дискриміновано за ознаками інвалідності, статі, сексуальної орієнтації, статевої ідентичності, віку, раси, кольору шкіри, релігії, національного походження, статусу ветерана/-ки або будь-якої іншої законодавчо захищеної характеристики. IFES заохочує людей з інвалідністю та осіб із різними життєвими досвідами подавати заявки на участь у відборі.


Останні публікації цього розділу:

Національний/-а Керівник/-ця Відділу Захисту/ (National Protection Field Officer) - Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні

MEL Officer / Аналітик (-киня) з консолідованої інформації

Вакансія: Grants Support Consultant (STTA)

Регіональний/а юрист/ка у Донецькій області до Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез»

Information Management Assistant/Асистент(-ка) з інформаційного менеджменту

National Programme Officer-UNEP-(Nationals Оnly)