Молодіжні координатори Національного конкурсу “Молодіжна столиця України” в областях

Зафіксувати у Google календарі!


вакансія
Молодіжні координатори Національного конкурсу “Молодіжна столиця України” в областях

Національна молодіжна рада України запрошує активну молодь з усіх регіонів України стати частиною команди національного конкурсу «Молодіжна столиця України» та подати заявку на регіонального координатора конкурсу. Дедлайн – 21 вересня 2018 р.

Національна молодіжна рада України запрошуємо активну молодь з усіх регіонів України стати частиною команди національного конкурсу «Молодіжна столиця України» та подати заявку на регіонального координатора конкурсу, який з 2017 року запроваджений в Україні на щорічній основі.

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та органами місцевого самоврядування, а також сприяння створенню сприятливих умов для розвитку молоді в містах України.

У рамках підготовки заявок міст для участі в конкурсі та проведення інформаційної кампанії на регіональному й місцевому рівнях будуть обиратися координатори у 24 областях України.

Основним завданням регіональних координаторів є проведення прес-конференції та інформаційних заходів за участі представників органів місцевого самоврядування та активної молоді міста з метою популяризації національного конкурсу «Молодіжна столиця України» у регіонах України.
Задля якісного проведення інформаційної кампанії конкурсу передбачена підтримка діяльності регіональних координаторів та забезпечення їх необхідними матеріалами.

Реєстраційна форма для майбутніх координаторів конкурсу “Молодіжна столиця України” в областях.

Детальна інформація про конкурс http://youthcapital.org.ua/pro-konkurs/

Ініціаторами “Молодіжної столиці” є Мiнiстерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики, Національна Молодіжна Рада України – НМРУ – NYCUkraine.

Кінцевий термін подачі заявок до 21 вересня .

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами:

068 37 37 850, 063 68 34 277 – Олена 


Останні публікації цього розділу:

Юрист з моніторингу кордонів м. Одеса

Консультаційні послуги з первинного юридичного телефонного та он-лайн консультування з питань ВІЛ/СНІД, туберкульозу та супутніх проблем

Консультаційні послуги з телефонного консультування/реагування на випадки порушення прав людей, які живуть з ВІЛ/СНІД та хворих на туберкульоз

Консультаційні послуги для чоловіків, сексуальність яких направлена на чоловіків в рамках Гарячої лінії з питань туберкульозу та ВІЛ/СНІД

Консультаційні послуги з психологічного консультування на Гарячу лінію з питань туберкульозу та ВІЛ/СНІД

Послуги з дизайну та друку