Мобілізатор/ка громад

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Girls

офіс тренінг семінар
Мобілізатор/ка громад

Опис проєкту та позиції

Вакансії мобілізаторів громад відкриті в рамках проєкту «Інтеграція гендерно трансформаційного підходу у роботу спеціалістів, що працюють з дітьми», який ГО «Дівчата» реалізує за підтримки ЮНІСЕФ. Вакансія передбачає роботу на неповний робочий день офлайн разом із командою безпечного простору для жінок і дівчат: підвищення впізнаваності проєкту, залучення жінок та дівчат з громади до заходів та консультацій, що надаються у центрі, комунікація з місцевими лідерами думок щодо висвітлення роботи центру тощо. У центрі стаціонарно працюватимуть адміністраторка, психологиня, юристка та соціальна працівниця.

Проєкт покликаний змінити гендерно нечутливі підходи до навчання, виховання та супроводу дітей. Його цільова аудиторія – сім’ї з дітьми, вчителі, психологи, соціальні працівники, патронажні сестри та інші спеціалісти, що працюють з дітьми на постійній основі. Проєкт реалізується по всій країні, але особливий фокус лежить на громадах у східному регіоні та таких, де проживає багато сімей ВПО. У рамках п’яти безпечних центрів будуть надаватися різноманітні послуги для жінок та дівчат, що постраждали від гендерно зумовленого насильства, та підвищення обізнаності про нього.

Часові рамки

Проєкт триватиме з 15.05.23 по 31.12.23.

Географія

Вакансії відкриті для безпечних просторів у м. Полтава, Буча (Київська обл), Павлоград (Дніпропетровська обл), Суми та Харків.

Обовязкові вимоги

Аналогічний досвід роботи від 1 року

Реєстрація ФОП 3 групи з відповідними КВЕДами або готовність зареєструватися у випадку відбору

Наявність зв’язків із лідерами думок у громаді, вміння працювати з людьми з різних сфер

Процес подачі кандидатури на вакансію та розгляд

П’ять вакансій мобілізаторів громад (для кожного із п’яти центрів) відкриті для відбору на конкурсній основі. Для того, щоб вашу кандидатуру було розглянуто та відібрано, будь ласка, надсилайте своє розгорнуте резюме українською або англійською мовою, документи ФОП (Витяг з ЄДР, витяг з реєстру платників єдиного податку) або вказання щодо готовності до реєстрації ФОП у випадку відбору, а також будь-які релевантні супровідні документи (сертифікати, рекомендаційні листи) на електронну пошту [email protected] з копією на [email protected] до 16.06.23 включно з зазначенням у темі або тілі листа «Кандидат_ка на посаду мобілайзер_а/ки безпечного центру у м. (назва міста)». Кандидатів, що будуть подавати свою кандидатуру іншим чином, розглянуто не буде.

Відібраних кандидатів буде запрошено на співбесіду онлайн до 20.06.23 включно на зручний для них час. Тим, хто не пройде перший етап відбору, буде офіційно про це повідомлено. За результатами кандидати отримають повідомлення про (не)відбір на вакансію впродовж 2-3 робочих днів після співбесіди.

З будь-якими додатковими питаннями щодо вакансії запрошуємо звертатися на електронну пошту [email protected] до 16.06.23 включно.  


Останні публікації цього розділу:

Фахівець(-чиня) із нарощування потенціалу/Capacity Sharing officer

Менеджер/ка з комунікацій

Директор/ка Муніципального центру відновлення

Кореспондент/ка з тематики енергетичні ринки

Фахівець(-чиня) по роботі з партнерами/Partnership Officer

Експерт/-ка з розробки моделі ринку інтелектуальної власності в галузі насінництва