Ментор у програму “Навчай для України”

Зафіксувати у Google календарі!


29982963_2033423036983327_3237162482711035450_o
Ментор у програму “Навчай для України”

“Навчай для України” – програма, яка залучає талановитих і вмотивованих молодих спеціалістів до викладання в школах задля покращення досягнень учнів і забезпечення прогресивних змін в шкільному середовищі та системі освіти загалом.

“Навчай для України” є партнером міжнародної мережі Teach For All, яка об’єднує понад 45 незалежних організацій зі спільним прагненням забезпечити рівний доступ до якісної освіти у своїх країнах.

Якщо ви хочете працювати та спілкуватись з цікавими та надихаючими людьми, побачити школу з нового ракурсу та посприяти її розвитку, а також готові до подорожей та нових відкриттів – долучайтесь!

Команда підготовки та підтримки

Команда підготовки та підтримки учасників Програми “Навчай для України” відповідає за процес навчання, розвитку та підтримки вчителів-лідерів, які викладатимуть в школах. Наша мета — допомогти їм бути максимально ефективними і вмотивованими під час роботи в школі, щоб розширити освітні можливості для дітей в Україні.

Першочергова задача команди — планування та організація програми Літнього Інституту*, яка є першим етапом підготовки майбутніх вчителів-лідерів. У подальшому — команда розробляє та реалізує програми професійної підготовки та лідерського розвитку учасників впродовж їх дворічної роботи. Команда також працює над розбудовою партнерства з державними установами, університетами, школами для ефективної підтримки учасників.

Завдяки спільним зусиллям Команди, учасники матимуть необхідні знання, навички та переконання для того, щоб кожна дитина, яку вони навчають, розкрила свій потенціал у навчанні та стала відповідальним лідером свого життя, а випускники програми будуть активними лідерами, які стимулюють позитивні зміни в сфері освіти та інших сферах життя країни.

*Літній Інститут – інтенсивний 5-тижневий тренінг перед початком роботи в школі, під час якого учасники зможуть отримати інтенсивну методичну підготовку та пройти серію практичних тренінгів для розвитку тих навичок, які стануть в нагоді протягом шкільної роботи та в побудові професійного шляху загалом. Літній інститут – це масштабний освітній захід, що об’єднує кращі педагогічні практики, сучасні освітні технології, елементи бізнес-освіти, релевантні для педагогічної діяльності, лідерські тренінги, практики уваги і основи емоційного здоров’я та медитації. Важливу частину навчання в Літньому інституті складатиме Літня школа – навчальна практика в одній з місцевих шкіл, де учасники зможуть попрацювати з дітьми, викладаючи їм шкільні предмети та організовуючи різноманітні цікаві активності.

Задачі:
- Планування та організація Літнього Інституту
- Участь в розробці та організації програми професійної підготовки та лідерського розвитку учасників впродовж двох років участі в програмі
- Коучинг та підтримка учасників програми в особистісному та професійному розвитку та досягненні цілей

Основні вимоги:
- Вища освіта
- Досвід викладання/розробки навчальних програм (бажано)
- Досвід фасилітації, проведення тренінгів та створення сприятливих умов для навчання дорослих
- Відмінні комунікативні навички та гнучкість
- Досконале володіння українською та англійською (бажано) мовами
- Готовність до регулярних візитів до шкіл Київської, Львівської та Одеської областей

Ми пропонуємо конкурентну компенсацію. Крім того, існує багато можливостей для професійного розвитку в рамках організації, а також доступ до професійного розвитку через мережу Teach For All.

Приєднавшись до “Навчай для України”, ви зможете позитивно впливати на розвиток шкіл та громад, а також отримаєте неоціненний досвід і можливість постійно навчатись та обмінюватись досвідом з колегами по всьому світу, долучившись до глобальної мережі Teach For All.

Щоб приєднатися до команди, просимо надіслати резюме та мотиваційний лист на адресу [email protected] до 22 квітня. В темі листа зазначте вакансію.


Останні публікації цього розділу:

CSR Ukraine, Центр "Розвиток КСВ" оголошує про відкриття вакансії «Локальний координатор проекту» у Дніпропетровській області

Chemonics International Inc. шукає менеджера із закупівель

Head of HR/Керівник відділу персоналу

Асистент з фінансових та адміністративних питань у Міжнародний республіканський інститут (МРІ)

Менеджер з питань централізованого теплопостачання в USAID Energy Security Project

SMM для освітньо-розважального проекту update.com.ua