МБФ “Альянс громадського здоров’я” оголошує конкурс з відбору консультантів з послуг графічного дизайну

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Дизайн
МБФ “Альянс громадського здоров’я” оголошує конкурс з відбору консультантів з послуг графічного дизайну

МБФ «Альянс громадського здоров’я» (далі Альянс) – провідна професійна організація, що у співпраці з ключовими громадськими організаціями, Міністерством охорони здоров‘я та іншими урядовими органами веде боротьбу з низкою епідемій, у т.ч. ВІЛ/СНІД і ТБ в Україні, керує профілактичними програмами та надає якісну технічну підтримку та фінансові ресурси організаціям на місцях. Місією Альянсу є зниження поширення інфекцій та смертності і зменшення негативного впливу епідемій шляхом підтримки громадської протидії ним в Україні, а також шляхом поширення ефективних підходів до профілактики й лікування у Східній Європі та Центральній Азії.

Закупівля консультаційних послуг виконується у рамках проекту «Удосконалення каскаду лікування ВІЛ для ключових груп населення шляхом диференційованого виявлення нових випадків та залучення до лікування, нарощення потенціалу ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» та стратегічної інформації в Україні».

Обгрунтування:

МБФ «Альянс громадського здоров’я» на постійній основні реалізує низку досліджень щодо ВІЛ-інфекції, ключових груп та інших аспектів громадського здоров’я. Отримані результати дослідження та аналітичні продукти оформлюються у вигляді інформаційних матеріалів (інфографік, брошур тощо) та повнотекстових видань (звіти, посібники тощо). Матеріали поширюються в електронному та друкованому форматах.

Завдання:

 1. Дизайн інформаційних матеріалів і візуальної продукції на основі наданих фахівцями Альянсу даних та технічного завдання, зокрема створення ілюстрацій (малюнків, схем, графіків, діаграм тощо).
 2. Погодження макетів з відповідальним фахівцем Альянсу, внесення правок за потреби, підготовка фінальних варіантів інформаційних матеріалів і повнотекстових видань.
 3. Узгодження дизайну та макетів створених продуктів відповідно до технічних вимог до друку або розміщення на онлайн-ресурсах Альянсу.

Результати:

 1. Візуалізація відповідно до поставленого завдання та термінів.
 2. Вихідні макети візуалізації у форматі програми, в якій були створені.
 3. Фінальні продукти в електронному форматі (PDF та JPG/PNG тощо).

Загальні вимоги до консультанта:

 • не менше 2 років відповідного досвіду роботи в графічному дизайні;
 • не менше 1 року досвіду візуалізації статистичних даних, результатів досліджень тощо;
 • високий рівень володіння Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe illustrator, тощо;
 • досвід роботи з громадськими, некомерційними організаціями;
 • високий рівень знання англійської мови;
 • гарні аналітичні навички;
 • наявність ФО-П буде перевагою.

Процедура участі в конкурсі:

Усі учасники конкурсу повинні подати CV та мінімум 2 зразки створених раніше повнотекстових видань. Документи необхідно надіслати на електронну адресу [email protected] до 18:00 23 грудня 2022 р.

У темі повідомлення зазначте, на яку позицію Ви подаєтесь: «Дизайнер до МіО».

На співбесіду буде запрошено тільки тих кандидатів, яких буде відібрано за результатами попереднього розгляду резюме та мотиваційного листа.

Альянс громадського здоров’я працює відповідно до політики рівних можливостей, тому наймає на роботу кваліфікованих фахівців з різних секторів суспільства, незалежно від їх соціально-демографічних характеристик, ВІЛ-статусу, і індивідуальних переваг.


Останні публікації цього розділу:

Консультант/ка Communications Consultant for USAID Cybersecurity for Critical Infrastructure in Ukraine Activity managed by DAI Global , LLC

Консультант/ка Content Developer for USAID CYBERSECURITY FOR CRITICAL INFRASTRUCTURE IN UKRAINE ACTIVITY

Харківський антикорупційний центр розшукує в свою команду журналіста(ку)

Харківський антикорупційний центр розшукує редактора(ку) сайту

ACREC шукає асистента_ку проекту

NED шукає Програмного консультанта/Програмну консультантку для роботи в Україні