Масштабний фестиваль «Гармонія сердець» запрошує волонтерів!

Зафіксувати у Google календарі!


garmonia_serdec_1
Масштабний фестиваль «Гармонія сердець» запрошує волонтерів!

Стартувала підготовка масштабного фестивалю вихованців інтернатів «Гармонія сердець», і організатори шукають волонтерів! Щоб допомогти юним учасникам гідно підготуватися до виступу на великій сцені, потрібні небайдужі і готові подарувати дітям свій час люди.

Фестиваль вихованців інтернатних закладів та дитячих будинків «Гармонія сердець» відбудеться 1 грудня 2019 року на сцені Запорізької обласної філармонії. Подія це дійсно унікальна і масштабна, оскільки в яскравих творчих дуетах на сцені фестивалю виступлять діти з інтернатів та професійні артисти.

Для гідного виступу юним учасникам потрібно ретельно підготуватися. Також необхідна буде допомога з підготовки залу, сцени, фотозони, проведення фотосесій і відеозйомки, і в багатьох інших організаційних і творчих завданнях. Якщо ви хочете приєднатися до найяскравішого і найпозитивнішої події року – ласкаво просимо!

Отже, фестивалю «Гармонія сердець» потрібні волонтери за такими напрямками:
– волонтери в команди по роботі з дітьми-учасниками фестивалю. Ви будете супроводжувати дитину на всіх етапах підготовки до виступу, проведете її від перших репетицій з артистами до урочистого нагородження на сцені. Це дуже відповідальна і в той же час дуже приємна місія!
– волонтери в команду підготовки та оформлення приміщення обласної філармонії, які займуться підготовкою яскравого антуражу фестивалю, від розробки концепції до втілення задуму в життя;
– волонтери в піар-команду фестивалю – журналісти, фахівці по роботі із засобами масової інформації, з реклами, для активного і різнобічного поширення інформації про фестиваль та його учасників;
– дизайнери, які будуть створювати графічні матеріали для інтернету, для поліграфії, для оформлення залу;
– фотографи та відеооператори, які допоможуть знімати історичні фото і відео про процес підготовки і події самого фестивалю;
– волонтери самого дня фестивалю, які будуть супроводжувати учасників, артистів, гостей, стежити за порядком в холі і самій залі, і так далі.

Охочих стати волонтерами фестивалю запрошуємо реєструватися за посиланням.

Більше про фестиваль «Гармонія сердець» читайте на сторінці
https://www.facebook.com/garmoniyaserdec2019/

Фестиваль проводиться за підтримки конкурсу соціальних ініціатив «Ми – це місто», який адмініструється громадською організацією «Запоріжжя. Платформа спільніх дій»

#гармонія_сердець #angels_zp #імпульс_юа #запоріжжя #МиЦеМісто


Останні публікації цього розділу:

SMM-менеджер(ка) до Української Волонтерської Служби (Одеса)

DIXI Group шукає тренера для проведення навчання з комунікацій

Спеціаліст з питань гендерної рівності і інклюзії

Юрист-Аналітик у Києві

Вакансія: Strategic Communications Manager for the Cabinet of Ministers of Ukraine

Вакансія: Anti-Crisis Communications Manager for the Cabinet of Ministers of Ukraine