Лідер/ка тематичної команди “Відновлення громад”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
PROSTO

1306_Vacancy Salar-08
Лідер/ка тематичної команди “Відновлення громад”

Шведська Програма підтримки реформ децентралізації та відновлення в Україні, 2024-2028 рр.

SALAR International працює в Україні з 2014 року, надаючи підтримку процесу децентралізації через три основні ініціативи, спрямовані на розбудову надійної багаторівневої системи управління, підвищення доступності та якості послуг на місцевому рівні, а також посилення міжнародного співробітництва між муніципалітетами України та ЄС. Після повномасштабного вторгнення SALAR International долучилася до кризової підтримки українських громад, надаючи їм матеріальну допомогу. SALAR International завершила свої поточні проєкти в Україні (DSP та PROSTO), які були розпочаті ще до повномасштабного вторгнення. Для реагування на мінливі потреби українських муніципалітетів і національних суб’єктів у воєнний час було започатковано нову багаторівневу програму, яка фінансуватиметься Шведським агентством з питань міжнародного розвитку та співробітництва (Sida). 

SALAR International наразі перебуває на етапі підготовки нової Програми, початок реалізації заплановано на липень або серпень 2024 року. Програма розрахована на чотири роки, але поки діяльність запланована на перші 24 місяці.

Програма спрямована як на короткострокову, так і на довгострокову роботу, фокусуючись на вирішенні потреб системи багаторівневого врядування в Україні, паралельно посилюючи спроможність громад надавати публічні послуги та безпосередню участь громад у процесах відновлення та відбудови відповідно до вимог вступу до ЄС.

Програма складатиметься з двох компонентів: один буде фокусуватися на полісі та співпраці з національними суб’єктами, інший надаватиме безпосередню підтримку громадам. Крім того, Програма охоплюватиме п’ять тематичних напрямків: освіту, фіскальну децентралізацію та бюджетування, надання адміністративних послуг, відновлення під керівництвом місцевих органів влади, а також міжнародне співробітництво громад.

Програма надаватиме матеріальну підтримку для кризових потреб громад та координуватиме з іншими міжнародними суб’єктами фінансування реалізації планів відновлення.

Організаційна структура

Програма є спільною шведсько-українською ініціативою з управлінськими структурами в Стокгольмі та Києві. Це сприяє горизонтальній організаційній структурі, що передбачає високий рівень автономії та відповідальності залучених експертів, а також активну участь та рівень причетності місцевих партнерів, таких як зацікавлені сторони на національному рівні та громади України.

Очікується, що понад 50 осіб працюватимуть в Україні на повний робочий день у різних тематичних командах і спільних відділах. Офіс Програми знаходиться у Києві, але Програма працюватиме в усіх регіонах, що контролюються Урядом України.

Надсилайте ваші пропозиції з резюме обсягом не більше 3 сторінок та супровідним листом не більше 1 сторінки за адресою: [email protected]. Будь ласка, зазначте у темі листа ‘Team Leader – Recovery (Local)”. Співбесіди будуть проводитися регулярно, залежно від отриманих заявок. Лише відібрані кандидати отримають відповідь електронною поштою після завершення рекрутингу.

В разі запитань чи уточнень, будь ласка, звертайтесь за адресою: [email protected]. Персональна інформація, надана заявником у процесі відбору, буде оброблятися SALAR International.

Будь ласка, ознайомтеся з детальним описом вакансії за посиланням.

Реченець подачі заявок: 7 липня 2024 року


Останні публікації цього розділу:

Дизайнер/ка

Річне волонтерство в гдинській бібліотеці

Інтерн-аналітик/иня

Procuremеnt and Grants Managеr

Фахівець/чиня у галузі місцевого самоврядування

Вакансія - Cybersecurity Technical Consultant for USAID Cybersecurity for Critical Infrastructure in Ukraine Activity