Координатор(ка) програми підтримки для українських дітей та жінок під час війни в Україні

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
AnastasiiaCh

Vacancy_2022UAHum-1
Координатор(ка) програми підтримки для українських дітей та жінок під час війни в Україні

Приєднуйся до нашої команди! Шукаємо координатора програми підтримки для українських дітей та жінок під час війни в Україні.

Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні запрошує охочих працювати у галузі гуманітарної допомоги Україні.

Посада: координатор програми

Основне завдання: координація програми підтримки для українських дітей та жінок під час війни в Україні та діяльності Фонду ім. Клеменса Шептицького.

Робочий час: повний (пн-пт)

Умови роботи: трудовий договір (тримісячний випробувальний термін)

Місце роботи: Київ

Вимоги:

 • Мінімум три роки досвіду у координації та реалізації проєктів, бажано гуманітарних;
 • Вміння координувати роботу команди в рамках проєктних задач;
 • Вміння користуватися програмами Word, Excel, Power Point, MS Teams;
 • Вміння працювати в команді з використання «хмарних технологій»;
 • Обізнаність з основами цифрової безпеки;
 • Практичні навички користування Google Analitycs, Facebook Business Manager;
 • Володіння українською та англійською (не нижче рівня B2) мовами;
 • Володіння польською мовою
 • Стресостійкість, асертивність.

Обов’язки:

 • займатись мериторичною координацією проєкту на рівні планування та реалізації;
 • координувати процес реєстрації та діяльність Фонду ім. Клементія Шептицького для допомоги жінкам та дітям, постраждалим від війни (спільно з командою юристів);
 • готувати проєктну звітність;
 • створювати та відстежувати використання бюджету проєкту у співпраці з фінансовим спеціалістом; попередньо (мериторично) затверджувати фінансову документацію проєкту та брати участь в документообігу відповідно до внутрішньої процедури Представництва.

Що пропонуємо:

 • роботу у міжнародній організації, що динамічно розвивається;
 • створюємо простір для саморозвитку;
 • можливість реалізувати програму гуманітарної допомоги у скрутний для України час;
 • винагороду в діапазоні 5 180 – 6 660 польських злотих брутто

Зацікавлених осіб просимо надіслати резюме (українською мовою) та супровідний лист англійською мовою (максимально 3000 символів) до 25 липня 2022 року на адресу електронної пошти: [email protected] з темою Вакансія 2022/UA/Hum-1.

Інформація про Організацію:

Представництво фонду міжнародної солідарності в Україні «Solidarity Fund PL in Ukraine» було засновано в липні 2019 року для сприяння  досягненню мети, цілей і завдань Фонду міжнародної солідарності Республіки Польща «Solidarity Fund PL».

«Solidarity Fund PL» був заснований в кінці 90-х років з ініціативи Президента Республіки Польща, з метою надання допомоги країнам, що знаходяться на етапі переходу до ринкової економіки та приватного підприємництва, а також підтримки їх економічного, соціального і політичного розвитку. Протягом своєї діяльності Фонд реалізував низку проектів, у тому числі для України, Молдавії, Білорусі, Казахстану та Грузії.

«Solidarity Fund PL in Ukraine» займається підтримкою розвитку демократії та самоврядування в Україні. Ще у 2014 році «Solidarity Fund PL» почав виконувати конкретні завдання в галузі підтримки реформ самоврядування в Україні, що випливають з Меморандуму про співпрацю між Польщею та Україною.

ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Інформуємо, що адміністратором персональних даних, наданих в рамках цього конкурсу є Представництво Фонду міжнародної солідарності в Україні, акредитоване згідно з Рішенням Міністерства юстиції України від 24.07.2019 за № 357/19.4,  розташоване за адресою: м.Київ, вул.Сирецька, буд.38, яке діє від імені Фонду міжнародної солідарності, що є неурядовою  юридичною особою, зареєстрованою відповідно до законодавства Республіка Польща з головним офісом у Варшаві, вул. Мисловіцка, 4, 01-612.  Висловлення згоди є добровільним, але необхідним для участі в конкурсі. Персональні дані будуть оброблятися Представництвом лише для цілей, необхідних для реалізації процесу конкурсу 2022/UA/Hum-1. Дані будуть оброблятися протягом періоду, необхідного для конкурсу, та розгляду будь-яких претензій. Дані не будуть оброблятися за допомогою автоматизованих систем прийняття рішень. Ви маєте право на доступ та виправлення своїх персональних даних, право на отримання інформації про мету, обсяг і спосіб обробки персональних даних, а також право вимагати виправлення персональних даних, відкликання згоди на їх обробку або видалення, право на перенесення даних. Інформуємо, що з питань захисту персональних даних слід контактувати з інспектором із захисту персональних даних за електронною адресою:[email protected].

Примітка!

Якщо погоджуєтеся брати участь у майбутніх наборах персоналу, які будуть здійснюватися Фондом міжнародної солідарності, прохання додати в резюме наступний параграф: «Надаю свою згоду на обробку персональних даних, що містяться в резюме та листі, лише для внутрішнього використання Фондом міжнародної солідарності, і лише з метою участі у майбутніх наборах персоналу»


Останні публікації цього розділу:

Communication Officer до ЮНІСЕФ Україна

Координатор(-ка) медіа та комунікацій

Education Specialist до ЮНІСЕФ Україна

Programme Associate до ЮНІСЕФ Україна

Driver (водій/ка) до ЮНІСЕФ Україна

Експерт(-ка) з фінансового менеджменту: тендер