Консультанти/ки з підготовки лекцій з протидії стигматизації та дискримінації людей, які стикнулися з ТБ

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Dill Greenevich

Вакансія_підготовка лекцій 22.03
Консультанти/ки з підготовки лекцій з протидії стигматизації та дискримінації людей, які стикнулися з ТБ

Благодійна організація TBpeopleUkraine оголошує конкурс на вакансію «Консультанти/ки з підготовки лекцій з протидії стигматизації та дискримінації людей, які стикнулися з ТБ» в рамках діяльності із запобігання стигмі й дискримінації з боку медичних працівників фтизіатричної служби до пацієнтів з ТБ,  проєкт «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» міжнародної організації PATH.

Завдання в рамках напрямку:

 • Ознайомлення з матеріалами посібника та навчального курсу “Формування толерантного ставлення у медичних працівників до людей, які хворіють на ТБ, та представників груп найвищого ризику”.
 • Розробка навчально-методичного посібника для проведення ряду лекцій для студентів медичних навчальних закладів за напрямом протидії стигматизації і дискримінації людей, що стикнулися з ТБ.
 • Подальша участь у підготовці відеолекцій на основі розробленого навчально-методичного посібника.
 • Сприяння в інтеграції лекцій з протидії стигматизації та дискримінації людей, що стикнулися з ТБ, до програми базової підготовки лікарів та середнього медичного персоналу.

Вимоги до кандидатів:

 • зацікавленість у забезпеченні сталості послуг для пацієнтів з ТБ, а також розширенні прав і можливостей та підвищення потенціалу людей, які хворіють або перехворіли на туберкульоз та членів їх родин;
 • досвід розробки посібників та/або методичних  матеріалів;
 • хороші комунікативні навички;
 • високий рівень володіння MS Office;
 • вища освіта;
 • досвід розробки матеріалів за темою запобігання стигматизації і дискримінації, зокрема пацієнтів з ТБ, буде перевагою;
 • досвід роботи у вищому медичному навчальному закладі, а також підготовки навчальних матеріалів, буде перевагою.

Термін виконання робіт: квітень – травень 2023 року.

Умови здійснення оплати: оплата послуг здійснюється після їх надання, підготовки звітності та підписання Акту про надання послуг.

Перелік документів, які необхідно надати:

 • резюме українською мовою;
 • заповнений, підписаний та відсканований додаток до оголошення (Додаток 1).

Термін подання документів:  28.03.2023 року, реєстрація документів завершується о 18.00. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу: [email protected], з обов’язковою копією на [email protected]. У темі листа обов’язково зазначте «Консультанти/ки з підготовки лекцій з протидії стигматизації та дискримінації людей, що стикнулися з ТБ».

Підписанням та поданням своєї комерційної пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • учасник ознайомлений з даним оголошенням; 
 • організація не зобов’язана приймати найкращу за ціною пропозицію чи будь-яку із отриманих пропозицій, до моменту підписання договору про закупівлю. Організація не несе жодних зобов’язань по відношенню до учасників закупівлі або потенційних учасників закупівлі;
 • організація залишає за собою право відхилити комерційні пропозиції всіх учасників процедури закупівлі;
 • участь у конкурсі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсу забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати конкурсу  буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків.

У разі виникнення запитань звертайтесь, будь ласка, за тел.: +38 063 862 33 60  або на ел. адресу [email protected]

Організатори конкурсу залишають за собою право заміни відібраного кандидата у випадку неякісного виконання завдань проєкту.

Примітка: Договір про надання послуг буде укладений на суму, що не перевищує передбачений обсяг фінансування за відповідною статтею витрат.


Останні публікації цього розділу:

Провідний(-а) фахівець(-чиня) з грантової підтримки

Консультант/ка / Consultant, Senior Technical Advisor – USAID Cybersecurity for Critical Infrastructure in Ukraine Activity

Юрист/ка ЦЕДЕМ

Регіональний/а координатор/ка проєкту за підтримки ЮНІСЕФ з посилення спроможності системи захисту прав дитини

Експерт/-ка у сфері захисту прав людини для проєкту ЮНІСЕФ з посилення спроможності системи захисту прав дитини

Фахівець/чиня з адміністративних питань / Administration Associate SC-6