Консультанти/ки – соціальні працівники/ці у Львівській області

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
AlenaKo

Вакансія_тренери 19.09
Консультанти/ки – соціальні працівники/ці у Львівській області

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» (далі Альянс) оголошує конкурсний відбір консультантів – соціальних працівників для участі у програмі «Поліпшення виявлення випадків ВІЛ-інфекції та доступу до лікування серед людей, що вживають ін’єкційні наркотики в Україні». за підтримки Центрів контролю і профілактики захворювань США (CDC),
згідно із Надзвичайним планом Президента США по боротьбі зі СНІДом (PEPFAR) у Львівській області.

Альянс — провідна професійна організація, що у співпраці з ключовими громадськими організаціями, Міністерством охорони здоров‘я та іншими урядовими органами веде боротьбу з епідемією ВІЛ/СНІД в Україні. Альянс є офіційним співвиконавцем заходів Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014– 2018 роки, затвердженої Верховною Радою України 20 жовтня 2014 року.

Місією Альянсу є підтримка спільнот у протидії ВІЛ/СНІД, подолання поширення ВІЛ і пов’язаних з ним епідемій через впровадження ефективних моделей та послуг, зміцнення системи охорони здоров’я й соціальних послуг, посилення потенціалу вразливих спільнот.

Інформація про проєкт, в рамках якого оголошено конкурс

Проєкт реалізується в рамках проєкту «Оптимізоване виявлення ВІЛ випадків за участю регіональних мобільних команд (MCF).

Загальною метою проєкту MCF є підвищення ефективності стратегії тестування на ВІЛ, шляхом роботи з групами ризику ВІЛ-позитивних ЛВІН та покращення доступу до АРТ для ВІЛ-позитивних осіб. Тим самим їх активне залучення до програм медичного супроводу, а також задоволення потреб ЛВІН та їх сексуальних партнерів шляхом надання їм пакету наступних послуг:
● асистоване тестування на ВІЛ та гепатит С за допомогою швидких тестів для виявлення антитіл до ВІЛ та гепатиту С;
● консультації щодо зниження рівня ризикованої поведінки щодо реінфікування і передачі ВІЛ, що пов’язані з вживанням наркотиків ін’єкційним шляхом та незахищеними статевими контактами.
● забезпечення зв’язків з послугами догляду та лікування ВІЛ через компонент кейс-менеджменту в рамках компоненту CITI.
● формування у ЛВІН стійкої прихильності до АРТ та отримання медичних послуг, що включає своєчасний прийом АРВ-препаратів та регулярну диспансеризацію;

Альянс шукає соціального працівника, який працюватиме з лютого 2024 р. по 29 вересня 2024 р. з можливою пролонгацією.

Мета конкурсу: відбір консультанта – соціального працівника для комплексного ведення випадків та супроводу клієнтів, які отримають АРТ в рамках проєкту MCF, CDC у Львівській області.

Напрямок діяльності соціального працівника: організація ведення випадку, в тому числі забезпечення психологічного та соціального супроводу клієнтів проєкту, які отримують антиретровірусну терапію, з метою досягнення максимально ефективного результату лікування, а відтак сприяння стабілізації епідемічної ситуації, зниження рівнів захворюваності, інвалідизації

та смертності, підвищення якості життя та збільшення його тривалості серед ключових груп населення. Соціальний супровід клієнтів проєкту у відновленні документів, що посвідчують особу (паспорт, ІПН).

Основні завдання:

● Залучення клієнтів, яким було призначено лікування в рамках компоненту CITІ в компонент CIRI, проведення мотиваційної роботи з учасниками проєкту.
● Проведення зустрічей, встановлення контакту з клієнтами у СНІД-центрі, кабінеті Довіри лікувальних установ та надання необхідної інформації з цього приводу.
● Включення пацієнтів до проєкту відповідно до встановленого порядку (підписання інформованої згоди, складання плану індивідуального соціального супроводу спільно з клієнтом, визначення потреб клієнта тощо).
● Індивідуальний соціальний супровід/кейс-менеджмент клієнтів, які відносяться до категорії «втрачені з-під медичного контролю», координація соціальних та медичних послуг, представлення інтересів клієнта в закладах охорони здоров’я.
● Перенаправлення та супровід клієнтів «потєряшок» до СНІД-центру з метою сприяння у постановці на диспансерний облік та отримання лікування; сприяння в отриманні медичних та соціальних консультацій.
● Надання послуг соціального супроводу з відновлення документів, які підтверджують особу клієнта, а також сприяння у заключенні медичних декларацій.
● Ведення первинної облікової документації особистих справ соціального супроводу клієнтів проєкту та передача їх з метою здійснення контролю керівнику.
● Мотиваційне консультування та проведення роботи щодо формування прихильності до прийому АРВ-терапії, що включає як індивідуальне консультування, так і проведення групової роботи
● Надання консультацій клієнтам проєкту, щодо профілактики ВІЛ, туберкульозу, лікування ВІЛ-інфекції, гепатитів, безпечної сексуальної поведінки.
● Надання консультацій щодо місць отримання юридичної, психологічної, соціальної допомоги у регіоні.
● Організація, пошук, підготовка та обладнання приміщення для роботи проєкту.
● Вчасне та повне надання підтверджуючих документів координатору проєкту щодо виданих мотиваційних стимулів для клієнтів проєкту та адміністративних витрат понесених під час проведення індивідуальної та групової роботи з клієнтами проєкту.
● Забезпечення збереження техніки та ТМЦ, наданих для роботи сайту.
● Участь в систематичних зустрічах з спеціалістами команди, медичним персоналом для виявлення проблем та складнощів, визначення шляхів їх вирішення, стосовно активностей, які передбачені завданнями проєкту.
● Оперативне вирішення планових та форс-мажорних питань, пов’язаних з перебуванням, залученням клієнтів у проєкті з координатором проєкту, фахівцями МБФ «Альянс громадського здоров’я».
● Ведення та надання планових та за запитом звітів про діяльність проєкту.

Територіальне охоплення роботи: Львівська область.

Термін реалізації проєкту: лютий 2024 – 29.09.2024 р.

Цільові групи проєкту: люди, які вживають наркотики ін’єкційно та їх партнери.

Соціальний працівник звітує: усі консультанти проєкту MCF, визначені переможцями конкурсу, зобов’язані щомісячно звітувати перед Альянсом. Форми звітності та інша документація за проєктом буде надана обраним консультантам окремо.

Загальні вимоги до консультанта:

● Відданість справі боротьби з ВІЛ/СНІДом та високий рівень мотивації до роботи.
● Навчання за напрямками: медичного, психологічного та соціального супроводу ключових груп населення; соціально-психологічної роботи з людьми, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ); людьми, які вживають наркотики ін’єкційним шляхом (ЛВІН); пацієнтами програм ЗПТ;
● Практичний досвід у проведенні індивідуальних та групових консультацій пацієнтів/клієнтів з ключових груп.
● Розуміння та сприйняття філософії, цілей та завдань стратегії зменшення шкоди від вживання наркотиків.
● Наполегливість і організованість у роботі.
● Готовність до відряджень в область;
● Високі комунікаційні навички:
o вміння налагоджувати довірливі стосунки;
o вміння зацікавити співрозмовника;
o вміння концентруватися на діалозі;
o вміння викладати матеріал детально та зрозуміло для співрозмовника.
● Досвід проведення мотиваційного інтерв’ю з цільовими групами (бажано).
● Дотримання конфіденційності, толерантності та приязності до учасників проєкту;
● Вища освіта за спеціальністю соціальна робота, психологія, менеджмент є перевагою.

Персональні якості: спеціаліст повинен бути готовим до порозуміння, мати високі комунікативні навички, ініціативним та чітко і в зазначені терміни виконувати робочі завдання.

Ми пропонуємо: співпрацю з динамічнoю організацією, що розвивається і націлена на результат.

Як взяти участь у конкурсі: будь ласка, надішліть своє резюме та мотиваційний лист українською мовою на адресу [email protected].

У назві повідомлення обов’язково зазначте: «На конкурс відбору консультанта – соціального працівника СІРІ / Львівська область (ПІБ)».

Останній термін подання заявок: 29 лютого 2024 року.

Зверніть, будь ласка, увагу на наступне:

На співбесіду (за допомогою скайпу та/або вайберу) буде запрошено тільки тих кандидатів, яких буде відібрано за результатами попереднього розгляду резюме та мотиваційного листа.

Альянс громадського здоров’я працює відповідно до політики рівних можливостей, тому наймає на роботу кваліфікованих фахівців з різних секторів суспільства, незалежно від їх соціально-демографічних характеристик, ВІЛ статусу, і індивідуальних переваг.

За додатковою інформацією щодо діяльності Альянсу звертайтеся на веб-сайт: www.aph.org.ua

Бажаємо Вам успіху!


Останні публікації цього розділу:

Спеціаліст/ка з питань інклюзії в межах програми USAID «РАДА: наступне покоління» до ГО "Інтерньюз-Україна"

Операційний директор/директорка

Координатор/ка з операційної діяльності / Operations Coordinator

DAI Global, LLC шукає Communications Consultant (STTA)

Вакансія: Senior Women’s Protection Аdvisor

Менеджер/ка проекту («Підвищення якості життя людей, шляхом надання послуг догляду вдома для літніх людей»)