Консультант/ка з розробки програмного продукту електронного інструменту з консультування щодо факторів ризику неінфекційних захворювань

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Vacancy вакансія(7)
Консультант/ка з розробки програмного продукту електронного інструменту з консультування щодо факторів ризику неінфекційних захворювань

Технічне завдання для позиції
«IT консультанта з розробки програмного продукту електронного інструменту з консультування щодо факторів ризику неінфекційних захворювань» 

1. Вступ

Проект «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні» спрямований на те, щоб знизити передчасну смертність та підвищити тривалість життя українців шляхом запровадження інтегрованих, мультидисциплінарних підходів та інтервенцій з профілактики НІЗ протягом усього життя людини.

Напрямок 2 Проекту спрямований на посилення спроможності первинної ланки надання медичної допомоги надавати якісні послуги з профілактики, ранньої діагностики, лікування та догляду людям з НІЗ.

У рамках Проекту розроблятимуться інструменти консультування для різних цільових груп з метою впливу на декілька факторів поведінкових ризиків щодо НІЗ, зокрема: серцево-судинних ризиків; тютюнопаління; вживання алкоголю та нездорового харчування. Інструменти консультування будуть розроблені із залученням лікарів, медсестер та людей, які перебувають у групі ризику, або пацієнтів, які страждають на цукровий діабет чи ССЗ. Проєкт залучатиме групи пацієнтів, щоб отримати їх відгуки щодо змісту, зручності використання та пропозицій щодо вдосконалення розроблених інструментів.

Інструмент для консультування щодо НІЗ передбачено розробити в зручному для користувача форматі з урахуванням потреб різних вікових груп.

Практикуючі лікарі, медсестри та медбрати в пілотних регіонах будуть забезпечені цими інструментами та пройдуть навчання щодо їх застосовування у своїй медичній практиці, а зворотній зв’язок дозволить пристосувати розроблені інструменти до своїх умов роботи.
IT консультант відповідатиме за розробка програмного продукту електронного інструменту з консультування щодо факторів факторів ризику неінфекційних захворювань у вигляду браузерної версії згідно розробленого технічного завдання в координації з іншими фахівцями, залученими до виконання цієї активності.

2. Місце надання послуг

Послуги за цим технічним завданням надаватимуться в Україні, у м. Києві, з можливістю дистанційного формату роботи.

3. Завдання

IT консультант з розробки програмного продукту електронного інструменту з консультування щодо факторів ризику неінфекційних захворювань відповідатиме за процеси пов’язані з розробкою браузерної (Веб) версії інструменту в співпраці та взаємодії з розробниками технічного завдання. Більш детальний перелік завдань наведено нижче.

Роботу передбачено виконати у послідовності:
• Розробка дизайну веб-сайту.
• Адаптивна верстка веб-сайту.
• Програмні модулі та налаштування.
• Первинний контент, тестування, врахування результатів пілотування та їх інтеграція.

4. Кваліфікація

Консультант повинен мати такі знання та навички:
• Вища освіта за напрямком, програмування, веб-дизайн, інформатика або іншим пов’язаним напрямком.
• Глибокі знання та досвід у розробці та адмініструванні онлайн-ресурсів, таких як веб-сайти та веб-портали.
• Впевнене володіння HTML, CSS, Java Script.
• Глибокі знання у галузі електронної безпеки та захисту даних.
• Наявність портфоліо розроблених програмних продуктів.
• Вільне володіння українською мовою. Знання англійської мови буде перевагою.

5. Співпраця з проектним офісом та звітування

ІТ консультант надаватиме послуги в межах впровадження компоненту (напряму) 2 проекту у співпраці з координатором цього компоненту та іншими експертами (міжнародними, національними та регіональними), робочими групами національного та регіонального рівнів та іншими партнерами, залученими до проведення оцінки. Консультант надаватиме звіти/ розроблені продукти по кожному із вище описаних етапів та аналітичний звіт по завершенню роботи.

Будь які зміни або відхилення від технічного завдання здійснюються за погодженням з координатором компоненту 2.

6. Часові рамки

Розробка дизайну веб-сайту.

Лютий 2023

Адаптивна верстка веб-сайту.

Лютий-Березень 2023

Програмні модулі та налаштування.

Березень 2023 

Первинний контент, тестування, врахування результатів пілотування та їх інтеграція.

Березень-Квітень 2023 

 

Резюме прохання направляти на адресу [email protected] до 10 лютого 2023 року.


Останні публікації цього розділу:

Соціальний(на) фахівець(чиня) ЦДВ, м.Запоріжжя

Communications Assistant до ЮНЕСКО

Operations Assistant до ЮНЕСКО

Пакт шукає консультанта/ку з надання юридичної підтримки Міністерству охорони здоров’я України (МОЗ) та його Офісу відновлення системи охорони здоров’я

Керівник(ця) проєкту в "Навчай для України", (Київ)

Senior Finance Officer/Провідний(на) фахівець(чиня) з фінансів