Консультант з оцінки системи розповсюдження наборів для швидких тестів на ВІЛ (ШТ) в Україні (період контракту 3-4 місяці)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
larysa

вакансія vacancy(1) робота
Консультант з оцінки системи розповсюдження наборів для швидких тестів на ВІЛ (ШТ) в Україні (період контракту 3-4 місяці)

Консультант з оцінки системи розповсюдження наборів для швидких тестів на ВІЛ (ШТ) в Україні

(період контракту 3-4 місяці)

Передумови

Для підтримки зусиль МОЗ Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у вересні 2017 року уклало п’ятирічний контракт з компанією Management Sciences for Health (MSH) для імплементації проєкту «Безпечні, доступні та ефективні ліки для українців» (SAFEMed)

SAFEMed застосовує найкращі практики, що зміцнюють систему охорони здоров’я для створення доказових інтервенцій та зміцнення фармацевтичної сектору України відповідно до цілей реформи охорони здоров’я МОЗ.

SAFEMed має три основні цілі проекту, які працюють в унісон для досягнення стійкого епідемічного контролю, враховуючи обмеження пов’язані з COVID-19:

1) Посилення управління у фармацевтичному секторі України;

2) Оптимізація фінансування фармацевтичного сектору; і

3) Збільшення доступності та належного використання ліків в Україні.

Загальні обов’язки

Основна ціль консультанта – провести оцінку системи забезпечення швидкими тестами (в тому числі для самотестування та асистованого тестування) для діагностики ВІЛ та надати пропозиції, які підвищать ефективність системи і забезпечать безперервний доступ пацієнтів до тестування в розрізі всіх регіонів України.

Консультант працюватиме під керівництвом головного технічного радника з ланцюгів постачання лікарських засобів у тісній співпраці з фахівцями ДУ «Центр громадського здоров’я України».

Функціональні обов’язки:

  1. Провести аналіз основних механізмів постачання швидких тестів (ШТ) для діагностики ВІЛ в Україну, включно із джерелами фінансування.
  2. Визначити основні структури державного та громадського секторів в т.ч. партнерів USAID, ГО і спільнот, відповідальних за закупівлю і розповсюдження ШТ, їхні ролі та обов’язки, алгоритми тестування, процедури, які вони використовують для здійснення закупівель, а також механізми взаємодії між собою.
  3. Оцінити процес збору потреби у ШТ та прогнозування їх використання партнерами USAID та ГО з визначенням їхній ролей у процесі та детальним описом процесу та інструментів, які вони використовують.
  4. Проаналізувати систему дистрибуції ШТ з центрального рівня до рівня отримувачів (ГО і місць тестування), механізми розподілу/перерозподілу ШТ між різними ГО та сайтами з визначенням частоти і причин таких перерозподілів.
  5. Провести моніторинг та оцінку системи збору інформації про наявний запас ШТ та темпи використання ШТ на різних рівнях, включно з аналізом інструментів, які використовуються для обліку рівня запасів, процесу верифікації даних і прийняття управлінських рішень на основні цих даних.
  6. Провести комунікацію з ГО та сайтами тестування, які надають ШТ для кінцевих користувачів, щодо їх досвіду управління необхідним рівнем запасів, зауважень стосовно системи забепечення ШТ, і способи, якими вони долають наявні проблеми.
  7. На основі проведених оцінок визначити переваги і недоліки, які існують на кожному етапі постачання ШТ, причини виникнення недоліків, а також надати рекомендації для міжнародних проектів, ГО і спільнот, залучених у розповсюдження ШТ, щодо усунення цих недоліків та удосконалення системи забезпечення ШТ загалом з урахуванням реформи системи охорони здоров’я.

Результати роботи

Звіт з оцінки системи забезпеченості швидкими тестами для діагностики ВІЛ разом з рекомендаціями (чіткими кроками з пріоритезацією залежно від рівня впливу, необхідних фінансових, операційних та людських ресурсів) щодо покращення у відповідних сферах, в т.ч. у процесах розповсюдження ШТ та моніторингу даних.

Необхідна кваліфікація

  • Вища освіта (бажано медицина чи фармацевтика).
  • Попередній досвід роботи в галузі логістики і постачання, фармацевтичного менеджменту буде перевагою.
  • Попередній досвід роботи в галузі соціально значущих захворювань та знання реформи охорони здоров’я в Україні буде перевагою.
  • Хороші навички міжособистісного спілкування – демонстрація здатності успішно працювати з внутрішніми та зовнішніми партнерами на всіх рівнях відповідальності.
  • Сильні лідерські здібності та здатність виконувати технічну роботу.
  • Аналітичні навички, вміння працювати з базами даних.
  • Високий рівень комп’ютерної грамотності, включаючи знання MS Office.
  • Високий рівень самоорганізації, здатність працювати на результат.

 Звітність

Щомісячні звіти про стан результатів. Звітування безпосередньо головному технічному раднику з ланцюгів постачання проєкту SAFEMed

Місце роботи:
Київ, Україна ЦГЗ та / або офіс SAFEMed у Києві, без відряджень.

Кваліфіковані кандидати можуть подати заявку на адресу: [email protected]. Посада відкрита до заповнення. Рекомендації з попередніх місць роботи будуть перевагою. Зв’язуватимуться лише із кандидатами, обраними до остаточного списку.


Останні публікації цього розділу:

Соціальний(на) фахівець(чиня) ЦДВ, м.Запоріжжя

Communications Assistant до ЮНЕСКО

Operations Assistant до ЮНЕСКО

Пакт шукає консультанта/ку з надання юридичної підтримки Міністерству охорони здоров’я України (МОЗ) та його Офісу відновлення системи охорони здоров’я

Керівник(ця) проєкту в "Навчай для України", (Київ)

Senior Finance Officer/Провідний(на) фахівець(чиня) з фінансів