Консультант у сфері теплопостачання для мобільного додатку “Енергетика онлайн”

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Viktoriya Vasylyuk

вакансії
Консультант у сфері теплопостачання для мобільного додатку “Енергетика онлайн”

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс з надання консультаційних послуг у сфері теплопостачання для мобільного додатку “Енергетика онлайн”. 

Мобільний додаток «Енергетика онлайн» створений DiXi Group за сприяння НКРЕКП в рамках проекту USAID “Прозора енергетика” для посилення впливу споживачів на розвиток ринків газу та електроенергетики. Додаток доступний для завантаження з Google Play та AppStore. 

Консультаційні послуги покликані забезпечити продукт необхідними рішеннями для подальшої  інтеграції сектору теплопостачання до всіх функціоналів мобільного додатку. 

Опис очікуваних послуг:

  • Проаналізувати специфічні потреби споживачів та постачальників в секторі, запропонувати як їх можна вирішити засобами мобільного додатку.
  • Базуючись на визначених проблемних місцях та логіці функціонування сектору теплопостачання визначити і проаналізувати способи інтеграції сектору теплопостачання мобільного додатку. враховуючи специфіку нормативно-правового регулювання сектору, а також світові тенденції до оптимізації користувацького досвіду;
  • Сформувати звіт, який зокрема, міститиме опис рекомендованого способу інтеграції сектору теплопостачання до мобільного додатку, опис необхідних змін до функціоналів, перелік необхідних даних для наповнення та способів їх одержання;
  • Забезпечити консультативну підтримку за запитом в процесі презентацій та імплементації розроблених рекомендацій.

Опис функціоналів мобільного додатку доступний за посиланням. Мобільний додаток побудований  на JAVA (Android), SWIFT (IOS), BACK – Phython (Django).

Оцінка пропозицій відбуватиметься за наступними критеріями: 

● Наявність досвіду надання консультаційних послуг у секторі теплопостачання;
● Вартість години послуг;
● Терміни виконання очікуваних послуг.

Наявність рекомендацій буде перевагою

Пропозиції повинні містити повну фіксовану ціну. Постачальник має гарантувати розумне збереження ціни протягом періоду надання послуг.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

● Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням;
● Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

● Довідку про реєстрацію платника податків;
● Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб;

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

● Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру;

 

УВАГА!

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту Міжнародної технічної допомоги (далі МТД), який реалізується за підтримки уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 ПКУ, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р N 765/6 / 99-99-19-03-02-15 , Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 № 19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 р. N 153 ( 153-2002- п ) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість. та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України № 4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ, до 23:59 28 січня 2020 року за адресою: [email protected].

 

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

E-mail: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ» шукає консультантів/консультанток для підготовки та проведення ХІІІ Національної ЛГБТІ-конференції

Transparency International Ukraine шукає Фахівця/чиню з публічних закупівель

DiXi Group шукає викладача(-ку) курсу з англійської мови для дорослих (рівень Elementary)

Transparency International Ukraine шукає Аналітика/иню у сфері реалізації майна

CoST Ukraine шукає менеджера проєкту

Асистент з грантів