Конкурс на включення до пулу експертів Проєкту «Школа миру»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Trofimenko

пул новий
Конкурс на включення до пулу експертів Проєкту «Школа миру»

Конкурс на включення до пулу експертів Проєкту «Школа миру»

Передумови
Всеукраїнська Громадська Організація «Поруч» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) оголошує відбір заявок на включення до пулу експертів проекту «Надання можливостей молоді для забезпечення примирення суспільства: сприяння взаєморозумінню та ненасильницькому спілкуванню». Мета проєкту: сприяти школам у розвитку миробудування та медіації шляхом поширення культури мирного вирішення конфліктів у дітей та молоді.

Більш детальна інформація про проєкт за посиланням: http://poruch.com.ua/projectsporuch/peaceproject
В межах проєкту заплановано проведення тренінгів для учасників з Кіровоградської, Черкаської, Донецької, Луганської, Волинської та Тернопільської областей.

Протягом проєктного року у кожній школі миру проводяться 2 дводенні тренінги з питань миру для учнів на теми 1) Соціальна єдність (інтеграція та інклюзія, мобінг, права дітей) та 2) Соціальна цілісність (інтеграція та інклюзія, ненасильницька комунікація, права дітей); 2 дводенні воркшопи для вчителів, включаючи керівництво школи, на теми: 1) Трансформація конфлікту та медіація (ненасильницьке розв’язання конфліктів, медіація в школах, включаючи методичні тренінги за інтерактивними, орієнтованими на дітей навчальними методами ) та 2) Трансформація конфлікту та медіація.

Цільова аудиторія тренінгу: учні старших класів закладів середньої освіти (перша група), вчителі шкіл, адміністрація шкіл (друга група).

Організація тренінгів буде відповідати усім вимогам та рекомендаціям МОЗ та місцевої влади.

Проведення тренінгів відбуватиметься у період з березень-грудень 2022 року у таких областях: Кіровоградська, Черкаська, Донецька, Луганська, Волинська та Тернопільська області.

Кандидати можуть обрати один або кілька варіантів дат та локацій. Кінцева дата тренінгу буде узгоджена між обраним тренером та адміністрацією школи. Усі зацікавлені особи мають надіслати резюме та концепцію тренінгу українською мовою.

Концепція має включати такі підпункти (та не має перевищувати 2 сторінки):
– Мета тренінгу;
– Цілі тренінгу;
– Стислий зміст сесій з пропонованими методами роботи;

Дату/и та локацію/ї відповідно до зазначених вище. ВГО «Поруч» надає шаблони необхідних документів та форми для звітності. До розгляду приймаються спільні заявки від кількох тренерів. Вказати наявність ФОП.
Кінцевий термін подачі заявок: 11 лютого 2022 року на пошту [email protected]

Проект реалізується Всеукраїнською Громадською Організацією «Поруч», Фонд громади міста Херсона «Захист» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFund Deutsсhland) та фінансується Інститутом Міжнародних Зав’язків, Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

Контакти

Трофименко Марія – асистентка проєкту ВГО «Поруч», +38098 870 21 69

Електронна адреса: [email protected]


Останні публікації цього розділу:

Керівник/-ця Команди Психологічного здоров’я та Психосоціальної Підтримки «гаряча лінія» (MHPSS Hotline Team Leader) - Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні

Соціальний/-а працівник/-ця, консультант/-ка Програми Психологічного здоров’я та Психосоціальної Підтримки - MHPSS Social Worker (Consultant) – Chernivtsi - МОМ, Представництво в Україні

DAI Global, LLC шукає Service Delivery Specialist

DAI Global, LLC шукає Civic Engagement Specialist

DAI Global, LLC шукає Regional Procurement and Grants Coordinator

ГО "Антикорупційний штаб" шукає фасилітатора (фасилітаторку) для проведення стратегічної сесії