Конкурс на надання послуг експертів

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
ckkozak

вакансія-vacancy5
Конкурс на надання послуг експертів

ГО «СК КОЗАК» в рамках проєкту «Надання консультаційних послуг мешканцям Мар’їнської громади та внутрішньо переміщеним особам» (Угода №RPP/2021/07/039/DR, в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції оголошує відкритий Конкурс на надання послуг.

Дати оголошення відкритого конкурсу на надання послуг:

30.07.2021 – 12.08.2021

Предмет надання послуг:

Лот 1: експертні послуги за напрямом надання правової допомоги в м.Мар’їнка.

Кількість одиниць: 70 годин на місяць, 4 місяці.

Лот 2: експертні послуги за напрямом надання правової допомоги в м.Красногорівка.

Кількість одиниць: 70 годин на місяць, 3 місяці.

Лот 3: експертні послуги за напрямом надання місцевої інформації та адміністративних послуг в м.Мар’їнка та м.Красногорівка.

Кількість одиниць: 110 годин на місяць, 4 місяці 

Надання послуг здійснюється в рамках проєкту без ПДВ.

Вимоги до надавача послуг – учасника конкурсу за лотом 1 і 2:

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України та фізичні особи; мають вищу юридичну освіту; мають досвід роботи у відповідній сфері від 2 років; вільно володіють державною мовою; мають знання з різних галузей права (цивільне, трудове, фінансове, адміністративне, кримінальне право); знають порядок оформлення та укладання господарських договорів, оформлення заяв, заперечень, клопотань, скарг, позовних заяв до суду; володіють методами ведення ділових бесід, переговорів. 

Вимоги до надавача послуг – учасника конкурсу за лотом 3:

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України та фізичні особи; мають вищу освіту; мають досвід роботи від 1 року; вільно володіють державною мовою; володіють методами ведення ділових бесід, переговорів; впевнені користувачі ПК. 

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • код ЄДРПОУ для перевірки стану реєстрації, уповноваженої особи, стану податкової реєстрації та відсутності у реєстрі боржників – для суб’єктів підприємницької діяльності;
 • копія паспорту та РНОКПП – для фізичних осіб;
 • копія диплому про освіту;
 • зразок договору про надання послуг або договору цивільно-правового характеру;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду. 

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
 4. прийнятна ціна послуг.

Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане надавач послуг, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та якості послуг.

Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг.

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: [email protected], або за телефоном +38 (093) 103 01 01 Олександр до 12.08.2021 р., 18:00.

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника, засвідчені печаткою (за наявності) та мають бути надіслані

 • в електронному вигляді (у форматі PDF) на електронні адреси [email protected] та  [email protected]   із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2021/07/039/DR не пізніше 08.2021 р., 18:00.
 • або в оригіналі у паперовому вигляді у запечатаному конверті мають бути надіслані за адресою: 85600, Донецька обл., Покровський район, м. Мар’їнка, пр. Дружби, буд. 14, 2-ий поверх не пізніше 08.2021 р., 18:00. 

Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 12.08.2021 р., 18:01 розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 16.08.2021 р. 

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контакти: Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном +38 (093) 103 01 01 Олександр.

 


Останні публікації цього розділу:

DiXi Group шукає кур’єра

Комунікаційник/ця проєктів Центру демократії з питань громадського здоров’я

Вакансія: Executive Assistant

Вакансія: GESI Technical Specialist

SMM-ник / таргетолог до ГО «Інтерньюз-Україна»

Вакансія: Program Assistant (Conflict Resolution)